Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Szkolenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Sob 25 Lut 2023, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o szkolenia to zainteresuj się ofertą tej szkoły zawodelektryk.pl gdzie w szybkim tempie zdobędziesz uprawnienia i zawód elektryka. Rynek szybko cię wchłonie i da zarobić. Takich specjalistów nam teraz potrzeba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klarysynka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 89

PostWysłany: Wto 28 Lut 2023, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre szkolenia to dobry sposób na to by zdobyć nowy zawód i lepsza pracę. Mój brat ostatnio zdecydował się na taki dość odważny krok i zrobił kurs spawacza, w Centrum Szkolenia Zawodowego w Gdańsku - https://solidneszkolenia.pl/szkolenia/szkolenia-spawaczy/. To znany organizator kursów na wysokim poziomie, świetni instruktorzy, dobrze dopaswowany program do wymagań rynku pracy. Praktycznie miesiąc po skończeniu kursu i uzyskaniu certyfikatu brat znalazł bardzo dobrą pracę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 422

PostWysłany: Czw 2 Mar 2023, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto inwestować czas i pieniądze w rozwój osobisty.

producent zbrojeń budowlanych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3668

PostWysłany: Czw 6 Kwi 2023, 7:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miejscem które zapewni wam fachową pomoc z zakresu usług BHP jest https://selabhp.pl/. Pracują tam osoby z rewelacyjnym podejściem do powierzonych zadań i realizują je z ogromnym zaangażowaniem. W swojej pracy korzystają z innowacyjnych rozwiązań co dodatkowo zapewnia osiągnięcie oczekiwanych rezultatów. Dzięki temu, że zdobyli certyfikat TGLS Quality Alliance, mogą oferować szkolenia z dofinansowaniem nawet do 80%, poprzez Bazę Usług Rozwojowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tutoplik88
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Kwi 2023
Posty: 4

PostWysłany: Sob 15 Kwi 2023, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślicie że będzie się o tym dobrze rozmawiało?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Nie 23 Kwi 2023, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o kursy pedagogiczne to najlepiej robić je poprzez tą witrynę Pedagogika.pro drogą online. Mają świetny program oraz zgody wystawione są przez Kuratorium Oświaty. Dzięki nim będziesz należycie przygotowana do zawodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1179

PostWysłany: Sob 29 Kwi 2023, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wy, ale ja ostatnio zainteresowałam się szkoleniami biznesowymi. Poszukiwałam jakiejś sprawdzonej firmy, która będzie w stanie zaproponować mi jakieś ciekawe propozycje i widziałam, że tutaj https://www.humanskills.pl/szkolenia_otwarte/profesjonalna-sekretarka-asystentka/ mają w tym temacie spore doświadczenie. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek z nimi współpracowaliście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prosta
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Nie 30 Kwi 2023, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz szkolenia głównie odbywają się przez internet, zatem, aby cieszyć się z dobrego połączenia i nie narzekać na ciągłe zrywanie internetu, powinno się poszukać dobrej oferty. I takiej oferty właśnie szukam, zastanawiając się, o co chodzi w internecie mobilnym 5G, jaki znalazłam u operatora komórkowego Otvarta https://otvarta.pl/. Co myślicie o tej ofercie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dalia15
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2022
Posty: 64

PostWysłany: Nie 30 Kwi 2023, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujesz profesjonalnych szkoleń z zakresu prawa, warto zainteresować się platformą z szkoleniami. Tego rodzaju strony oferują szeroką gamę kursów online, które umożliwiają zdobywanie wiedzy i umiejętności w dogodnych warunkach. platforma ze szkoleniami pozwala na naukę w indywidualnym tempie oraz harmonogramie, dostarczając uczestnikom niezbędnych materiałów, webinariów oraz wsparcia ekspertów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pią 5 Maj 2023, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie widziałam ostatnio, że wiele osób zachwala sobie właśnie FRIS DLA FIRM . Tutaj można zdobyć naprawdę wielką wiedzę, dodatkowo też szkolenia tutaj odbywają się na wysokim poziomie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group