Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Książki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 3 Gru 2018, 13:49    Temat postu: Książki Odpowiedz z cytatem

Ja jestem fanką książek! Mam ich w domu mnóstwo. Choć szczerze przyznam miałam kilka miesięcy przerwy od czytania, sama nie wiem dlaczego. Jakoś tak wszystko się składało, że zawsze znalazłam sobie coś lepszego do roboty, czasami naprawdę nie było czasu, a innym razem przez problemy po prostu nie miałam głowy do czytania. Trafiłam na taki artykuł http://wlustrze.pl/ksiazki-dla-kobiet-ktore-w arto-przeczytac/ i szczerze przyznam na nowo obudziłam w sobie pasję do czytania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olafortuna32
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Wrz 2018
Posty: 5
Skąd: Pruszcz Gdański

PostWysłany: Czw 27 Gru 2018, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam dłuższą przerwę w czytaniu i muszę przyznać, że cierpię. Mam nadzieję, że już niedługo znów zacznę zatapiac się w świat psychologii, gdyz jest to moja ulubiona tematyka książek. Czytam też fantastykę, co pobudza moja wyobraźnię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group