Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dziewczyny, co z nazwiskiem?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 61, 62, 63, 64  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Asia_1987
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lip 2013
Posty: 134

PostWysłany: Wto 13 Maj 2014, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja przyjęłam nazwisko męża uśmiech bardzo mu na tym zależało, żebyśmy się nazywali tak samo.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamika88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 920

PostWysłany: Wto 13 Maj 2014, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja będę miała podwójne nazwisko lol I na bank będę się przez jakiś czas mylić i zapominać o tym drugim członie... lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 13 Maj 2014, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lamika88 napisał:
Ja będę miała podwójne nazwisko lol I na bank będę się przez jakiś czas mylić i zapominać o tym drugim członie... lol


Ja też Very Happy Nie mogę doczekać się tego, kiedy będę nosić podwójne nazwisko, obrączkę i zamieszkam z Narzeczonym.. uśmiech

Ostatnio kolejny raz starałam się zmusić do tego, by przyjąć nazwisko Narzeczonego (byłoby to baardzo duże ułatwienie, 8 liter mniej), ale po pierwsze nie czuję się sobą, kiedy podpisuję się tylko Jego nazwiskiem, a po drugie Narzeczony starał się mnie do tego zniechęcić, stwierdził, żebym zrobiła to o czym zawsze marzyłam i zostawiła podwójne. Cieszę się, że nie ma z tym problemu uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 15 Maj 2014, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani napisał:
lamika88 napisał:
Ja będę miała podwójne nazwisko lol I na bank będę się przez jakiś czas mylić i zapominać o tym drugim członie... lol


Ja też Very Happy Nie mogę doczekać się tego, kiedy będę nosić podwójne nazwisko, obrączkę i zamieszkam z Narzeczonym.. uśmiech

Ostatnio kolejny raz starałam się zmusić do tego, by przyjąć nazwisko Narzeczonego (byłoby to baardzo duże ułatwienie, 8 liter mniej), ale po pierwsze nie czuję się sobą, kiedy podpisuję się tylko Jego nazwiskiem, a po drugie Narzeczony starał się mnie do tego zniechęcić, stwierdził, żebym zrobiła to o czym zawsze marzyłam i zostawiła podwójne. Cieszę się, że nie ma z tym problemu uśmiech


Mi wszyscy mówią, że źle robię pozbywając się mojego panieńskiego nazwiska. A ja już mam dość bycia zapamiętywaną wszędzie. Chcę być jak p. Kowalska język

Btw. dziś się zapisywałam do fryzjera na czerwiec i fryzjer zapisał moje naowe nazwisko - całkiem miłe to było Very Happy
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Pią 16 Maj 2014, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja sobie specjalnie zmieniłam na fejsie żeby zacząć się przyzwyczajać, w życiu jeszcze używam panieńskiego bo nie mam nawet aktu małżeństwa a co dopiero dowodu język No i na uczelni też widnieję pod starym, nie będę kombinować na sam koniec semestru język
Szczególnie, że nie za ciekawe to moje nowe nazwisko.. ale trudno, nie można mieć wszystkiego Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pią 16 Maj 2014, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niemampomysłu ja na początku przez 2 tyg też używałam panieńskiego i nie mogłam się doczekać jak będę nosiła nazwisko męża uśmiech a potem bez problemu się przestawiłam na nowe język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malutka239
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 59
Skąd: Jarosław

PostWysłany: Wto 3 Cze 2014, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przyjmuję nazwisko po mężu, ponieważ ze swoim nie jestem szczegolnie związana.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sro 22 Lip 2015, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ma nazwisko dwuczłonowe, śmieją się ze mnie w pracy że za nim zdążę się przedstawić to rozmówca się rozmyśli:) Na początku nie umiałam się przedstawić teraz już jest coraz lepiej choć czasami zdarza mi się jeszcze przedstawić tylko swoim nazwiskiem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Pon 3 Sie 2015, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam swoje nazwisko uśmiech Nie zmieniłam go uśmiech
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pon 3 Sie 2015, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjmę po mężu. Bardzo się z tego cieszę, to dla mnie taki kolejny puzel, który mnie z nim połączy. uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 61, 62, 63, 64  Następny
Strona 62 z 64

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group