Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

suknie - nie moge się zdecydować!! xD
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 102, 103, 104  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rff
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Gru 2011
Posty: 12
Skąd: Kraków / K-ce / Gdynia

PostWysłany: Nie 11 Gru 2011, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi też chyba bardziej podoba się bez kokardy, jednak czy głęboki dekolt w pierwszej nie jest niebezpieczny? (:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Nie 11 Gru 2011, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
i dopiero od marca zacząć oszczędzać na pierwsze wydatki ślubne.


ciężka sprawa, ja sobie co miesiąc obiecuję, że od następnego to już jakąś X kwotę odłożę, i nic z tego Rolling Eyes chyba sobie założę jakieś odrębne konto tylko na "ślubne wydatki" Rolling Eyes albo coś w stylu lokaty, tylko żeby można było wypłacać dowolnie pieniądze.. o ile jest coś takiego...
mam nadzieję że uda Ci się zorganizować tę wymarzoną suknię korzystnym kosztem, wróciłabym zatem do tej opcji szycia, co wcześniej wspominałaś uśmiech


rff dopiero jak napisałaś zwróciłam uwagę że dekolt w tej pierwszej sukni jest TAKI lol fantastyczny lol ale chyba na suknię ślubną z takim nie miałabym odwagi Razz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 11 Gru 2011, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polly napisał:
chyba sobie założę jakieś odrębne konto tylko na "ślubne wydatki" Rolling Eyes albo coś w stylu lokaty, tylko żeby można było wypłacać dowolnie pieniądze.. o ile jest coś takiego...
Ja mam subkonto oszczędnościowe, które jest jakośtam orocentowane ( o wiele bardziej niż zwykłe konto) i tam sobie "składuję" pieniążki. Z tego konta mogę cofnąć kasę raz w miesiącu za darmo, za kolejny przelew płacę (kilkadziesiąt zł chyba). No i w bankomacie czy w sklepie z tego kont nie pobiera kasy uśmiech Mój bank to żubr uśmiech

Sorry za offa.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Nie 11 Gru 2011, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:
Sorry za offa.


dzięki!
muszę się wybrać i tak do swojego banku, to przy okazji dowiem się co i jak uśmiech właśnie takie coś by mi się przydało na ten cel uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Pon 12 Gru 2011, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja trochę nie rozumiem,możesz objaśnić Agattt na czym to tak dokładnie polega? język
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina85
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 617
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Pon 12 Gru 2011, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam konto oszczędnościowe w polbanku i zwykłe w mbanku. Konto oszczędnościowe jest wyżej oprocentowane 4-5% więc tam odkładam sobie co miesiąc jakieś pieniążki i co miesiąc, ta suma się powiększa o odsetki. Jest normalnie karta do konta i można korzystać z tego konta jak z normalnego tylko opłaty za przelewy są wysokie. Dlatego też mam drugie konto, które jest całkowicie darmowe. Więc jakaś tam sumka będzie odłożona na weselne wydatki :0
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 12 Gru 2011, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serduszkox jak wchodzę na swoje konto w necie to mi się wyświetla, że na eurokoncie mam tyle kasy, a na oszczędnościowym tyle. Mogę sobie z jednego na drugie konto przesuwać kasę właśnie przez internet (ale tak jak pisałam przelew z oszczędnościowego na normalne jest tylko raz w miesiącu darmowy). Płacąc w sklepie czy wypłacając z bankomatu pobiera mi tylko kase z normalnego konta, nawet jak jest puste to z tego oszczędnościowego nie weźmie język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniusia
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 1430
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 12 Gru 2011, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:
Serduszkox jak wchodzę na swoje konto w necie to mi się wyświetla, że na eurokoncie mam tyle kasy, a na oszczędnościowym tyle. Mogę sobie z jednego na drugie konto przesuwać kasę właśnie przez internet (ale tak jak pisałam przelew z oszczędnościowego na normalne jest tylko raz w miesiącu darmowy). Płacąc w sklepie czy wypłacając z bankomatu pobiera mi tylko kase z normalnego konta, nawet jak jest puste to z tego oszczędnościowego nie weźmie język


mam dokładnie tak samo uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Wto 13 Gru 2011, 0:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaa dzięki Agattt uśmiech
To ja się chyba niedługo przejdę do Mbanku i założę coś takiego Very Happy
Ale przelewy przychodzące na to konto normalnie mogą być kilka razy w miesiącu?
Nie ma żadnej wymaganej minimalnej kwoty wpływów miesięcznych?


Przepraszam za OT Embarassed język Agatko odpisz w pogaduchach czy gdzie tam wolisz i tak zaglądam wszędzie Very Happy
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech


Ostatnio zmieniony przez serduszkox dnia Wto 13 Gru 2011, 1:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 13 Gru 2011, 1:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę trzymać się tematu język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 102, 103, 104  Następny
Strona 103 z 104

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group