Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Reklama dla firmy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
carolka
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 108

PostWysłany: Nie 26 Gru 2021, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie odzież reklamowa od GQB. Moim zdaniem warto w nią zainwestować! Ma dobre ceny a logo jest bardzo dobrze wykonane. My zdecydowaliśmy się na haftowane, prezentuje się profesjonalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Pon 27 Gru 2021, 14:01    Temat postu: banery Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym rozwiązaniem są również banery reklamowe, sama zdecydowałam się jednak na współpracę z firmą SigmaDruk, która specjalizuje się w druku wielkoformatowym. Jeżeli jesteś zainteresowany to sprawdź tutaj ofertę. Moim zdaniem jest najlepsza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Pią 31 Gru 2021, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla firmy dobrą reklamę mi robiła ta https://xann.pl/ firma którą wynająłem jakiś czas temu. Zobaczcie sami jakie mają oferty teraz, tworzą też i projektują strony www jak was to interesuje też. To profesjonaliści z dużym doświadczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diska
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 140

PostWysłany: Sro 5 Sty 2022, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem obecnie najważniejsza jest reklama internetowa. Oczywiście form reklamy jest wiele i warto korzystać z różnych jednocześnie. Dla mnie bardzo ważna jest widoczność w sieci. Moja wiedza w tym zakresie jest nikła więc od razu wolałam zlecić to zadanie fachowcom którzy na co dzień mają do czynienia z takimi tematami. W tym zakresie Pan Piotr z https://piotrpolok.pl/ prowadzi mi reklamę a ja jestem bardzo zadowolona z efektów jego pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Sro 5 Sty 2022, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie sprawdzonej firmy zajmującej się marketingiem internetowym, to co powiecie na ofertę na stronie seospot.pl ? Sam korzystam z ich usług od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony z efektów ich pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Czw 6 Sty 2022, 2:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,co sądzicie o ttym,by zainwestowac w dobrej jakosci reklame? Myslimy o gadzetach reklamowych dla pracownikow firm i ich rodzin. Mysle,ze kubki to najbardziej uniwersalna rzecz. Idealna do porannej herbatki czy kakao dla dzieci. https://www.art-office.pl/kubek-z-nadrukiem-skuteczny-nosnik-reklamowy/ Co sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Sob 15 Sty 2022, 18:45    Temat postu: reklama Odpowiedz z cytatem

A może warto udać się na targi reklamy i druku, które będą organizowane przez https://www.remadays.com/pl/strona-glowna/ ? Według mnie jest to bardzo dobra opcja by jednak poszerzyć swoje znajomości, zdobyć nowych klientów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 245

PostWysłany: Pon 17 Sty 2022, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie fajne chwytliwe logo to może pomyślcie o zamówieniu neonów led. To dobra reklama świetlna.


_________________________
neony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Sro 19 Sty 2022, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklama jest czymś naprawdę bardzo ważnym, dlatego warto byłoby tutaj wspomnieć o firmie Wytnij.com , która oferuje między innymi spienione pcv i obróbkę tych materiałów. Takie płyty doskonale się sprawdzą do tworzenia najróżniejszych materiałów reklamowych: szyldów, standów, tablic informacyjnych etc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ona_90
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 110

PostWysłany: Sro 19 Sty 2022, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklama jest bardzo ważna w dzisiejszym świecie. Bez niej nie sposób ruszyć z biznesem i go utrzymać. Reklamować się można na naprawdę różne sposoby, jednak ważne jest też to, aby ludzie, z którymi na przykład współpracujemy, dobrze wizualnie kojarzyli naszą markę. Tu z pomocą przychodzą nam gadżety reklamowe z naszym logo czy nazwą marki, takie jak na przykład teczki konferencyjne. Jeśli szukacie, kogoś, kto zrobi je w naprawdę dobrej jakości, to ja polecam firmę Ateko https://ateko.pl/kategorie/teczki/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group