Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wybielanie zębów
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Pon 27 Lip 2020, 10:40    Temat postu: Wybielanie zębów Odpowiedz z cytatem

Witam, może trochę nie w temacie, ale myślę,że ktoś coś tu mi może jednak poleci oczko
Czy wybielały Panie zęby? Czy możecie proszę coś polecić bądź też odradzić?
Jeśli tak, to jaką metodą, a jeśli wkładkami to jakiej firmy i jakie stężenie?
_________________
Przyszła panna młoda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babel
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 21

PostWysłany: Pon 27 Lip 2020, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej i najbezpieczniej wybieli ci zęby dentysta.
_________________________________________
radiolog Łódź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 29 Lip 2020, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybielalam w gabinecie tydzień temu, 3x po 15 min żel+lampa, duży efekt był od razu ale tak naprawdę po kilku dniach kolor dopiero się uwydatnił i jest super. Bardzo polecam, jednak trochę boli i zeby są bardzo wrażliwe wiec trzeba się nastawić oczko
No i obowiazuje tutaj biała dieta - trzeba odstawić wszystko co farbuje, przede wszystkim buraki, jagody, gotowana marchew No i czarna herbata. Trzeba uważać na przyprawy typu curry, papryka.. kawa z mlekiem ale przez słomkę i to tak, żeby miała jak najmniej styczności z zębami, dla bezpieczeństwa można od razu je umyć. Soki niewskazane, najlepiej pic wodę. Ja piłam jeszcze sprite oczko do tego pale, przez 3 dni starałam się ograniczać a po każdym papierosie myłam zeby - niby nie można ale No cóż, efekt i tak się pojawił wiec nie jest to aż tak wymagające oczko pasta do zębów najlepiej elgydium na nadwrażliwość bo jest biało-przezroczysta, Żadnych niebieskich past i wybielających.

Poczytaj sobie o wybielaniu na blogu. https://www.ortoprotex.pl/foto-licowki/ Jak również zobacz sobie zdjęcia licówek sprzed i po załóżeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1276

PostWysłany: Czw 20 Sie 2020, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wybielanie zębów warto zgłosić się do profesjonalistów. Polecam bardzo serdecznie https://estefill.pl/uslugi/implanty-zebowe/ ja tutaj od lat chodzę leczyć zęby. Oni też zrobili mi implanta. Bardzo profesjonalni i doświadczeniu ludzie. Polecam ich najmocniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EmmaSS
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 176

PostWysłany: Sro 9 Wrz 2020, 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry dentysta na pewno pomożeoczko Macie kogoś sprawdzonego? Jeżeli jesteście z Warszawy to sprawdźcie sobie ofertę od https://dentistica.pl Na pewno pomogą!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 456

PostWysłany: Wto 15 Wrz 2020, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naturalne zdrowe zęby nie są całkowicie białe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Wto 6 Paź 2020, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że wybielałam sobie zęby i jestem z tego bardzo zadowolona. A to wszystko dzięki temu, że w klinice stomatologii Atelier Uśmiechu w Warszawie można wykonać sobie taki zabieg wybielania przy pomocy takich nakładek specjalnie dopasowanych do pacjenta. Wystarczy, że będziemy je nosić przez 2-3 godziny dziennie i gotowe. Także myślę, że każdemu spodoba się taka metoda wybielania zębów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Traszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Paź 2020
Posty: 16

PostWysłany: Czw 8 Paź 2020, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaczelam po prostu myc zeby sensodyne po doslownie kazdym posilku, po tygodniu mam juz zauwazalnie bielsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pią 23 Paź 2020, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybielanie nie sprawdza się u każdego. U mnie pomimo kilku zabiegów efekty nie były tak zadowalające jakbym tego oczekiwala i lekarz doradził mi licówki uśmiech Gdybyście szukali dobrych specjalistów w Poznaniu to polecam gabinet Glam Smile https://glamsmilepoland.pl/oferta/protetyka/. Profesjonalna obsługa, umiarkowane ceny, sympatyczny i cierpliwy personel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
denis.rodriguez
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Paź 2020
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 27 Paź 2020, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety wiem, że po wybielaniu zęby żółkną szybciej smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group