Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

na której ręce nosimy pierścionek zaręczynowy??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 54, 55, 56
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

pierścionek zaręczynowy....
noszę go na serdecznym palcu prawej dłoni i tam zostanie też po ślubie
24%
 24%  [ 98 ]
noszę go serdecznym palcu prawej dłoni, a po ślubie przeniosę go na palec środkowy
8%
 8%  [ 34 ]
noszę go serdecznym palcu prawej dłoni, a po ślubie przeniosę go na palec serdeczny lewej dłoni
36%
 36%  [ 145 ]
noszę go na serdecznym palcu lewej dłoni i tam zostanie po ślubie
17%
 17%  [ 71 ]
noszę go na środkowym palcu lewej dłoni i tam zostanie po łsubie
1%
 1%  [ 7 ]
noszę go serdecznym palcu prawej dłoni, a po ślubie przeniosę go na środkowy palec lewej dłoni
1%
 1%  [ 8 ]
noszę go na środkowym palcu prawej dłoni i tam zostanie po ślubie
8%
 8%  [ 35 ]
nie noszę pierścionka zaręczynowego
0%
 0%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 402

Autor Wiadomość
dorczi
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Wrz 2015
Posty: 48
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 12 Wrz 2015, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mój pierścionek noszę na serdecznym prawej ręki, po ślubie zobaczę jak będę się czuła nosząc go jednocześnie z obrączką, jeśli źle, to przełożę go na lewą dłoń. Ja przez pierwszy miesiąc też ściągałam pierścionek do mycia naczyń, kremowania rąk, kąpieli itd. Teraz już się z nim nie rozstaje. Ściągałam go chyba ostatni raz w maju oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Wto 15 Wrz 2015, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rusnacci napisał:
ja noszę na serdecznym palcu lewej dłoni, na prawej bym nie chciała bo jako, że jestem praworęczna częściej jej używam i pewnie bym co chwilę zahaczała itp. uśmiech i tak pierścionek ściągam do spania, kąpieli w morzu czy mycia naczyń, w sumie to tylko zakładam go na wyjścia uśmiech jak i resztę biżuterii
jednak przełożyłam na środkowy palec lewej dłoni bo na serdeczny był za duży uśmiech a stwierdzam, że nie ma sensu zmniejszać bo palce zazwyczaj grubną na starość język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 17 Wrz 2015, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marzena napisał:
W ankiecie nie ma mojej odpowiedzi: środkowy palec lewej dłoni Very Happy Czemu? Bo tak mi jest najwygodniej. Nigdy nie nosiłam żadnych pierścionków (bo nie lubiłam, drażniły mnie na palcach - choć to może dziwnie brzmi), w ogóle się nie umiałam przyzwyczaić na początku do zaręczynowego, wciąż go przekładałam z palca na palec, aż w końcu znalazłam dla niego odpowiedni palec język A po ślubie chciałabym go nosić razem z obrączką, ale zobaczymy jeszcze...


Też nie jestem przyzwyczajona do pierścionków i naprawdę potrafią uwierać Very Happy Środkowy palec chyba jest najwygodniejszy oczko
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 54, 55, 56
Strona 56 z 56

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group