Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

na której ręce nosimy pierścionek zaręczynowy??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

pierścionek zaręczynowy....
noszę go na serdecznym palcu prawej dłoni i tam zostanie też po ślubie
24%
 24%  [ 98 ]
noszę go serdecznym palcu prawej dłoni, a po ślubie przeniosę go na palec środkowy
8%
 8%  [ 34 ]
noszę go serdecznym palcu prawej dłoni, a po ślubie przeniosę go na palec serdeczny lewej dłoni
36%
 36%  [ 145 ]
noszę go na serdecznym palcu lewej dłoni i tam zostanie po ślubie
17%
 17%  [ 71 ]
noszę go na środkowym palcu lewej dłoni i tam zostanie po łsubie
1%
 1%  [ 7 ]
noszę go serdecznym palcu prawej dłoni, a po ślubie przeniosę go na środkowy palec lewej dłoni
1%
 1%  [ 8 ]
noszę go na środkowym palcu prawej dłoni i tam zostanie po ślubie
8%
 8%  [ 35 ]
nie noszę pierścionka zaręczynowego
0%
 0%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 402

Autor Wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 23 Sie 2013, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na serdecznym palcu prawej reki, po slubie zmienie na lewa reke uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob 7 Wrz 2013, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja noszę na serdecznym palcu prawej ręki. Po ślubie planuję nosić go razem z obrączką. Chyba, że będzie mi to bardzo przeszkadzać, to przełożę pierścionek na lewą.
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margo17
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 12
Skąd: Świdnik

PostWysłany: Czw 12 Wrz 2013, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja noszę na serdecznym palcu prawej dłoni. Po ślubie nie będę nosiła z obrączką, bo pierścionek nie będzie pasował do obrączki. Więc albo będzie na środkowym w prawej, ale będziemy musieli powiększać, albo na serdecznym w lewej oczko się zobaczy. Ogólnie nie bardzo lubię nosić, coś na lewej ręce, a jestem praworęczna.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angela27.06.2015
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 271
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Pon 6 Sty 2014, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierścionek zaręczynowy noszę na serdecznym palcu prawej dłoni. Również będę go nosiła wraz z obrączką.... nie lubię nosić pierścionków na lewej dłoni, jakoś nie jestem przyzwyczajona....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
april06
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 959
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 7 Sty 2014, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaraz po ślubie przełożyłam na serdeczny lewej dłoni, potem czasem razem z obrączką, a teraz nie noszę w ogóle bo przeszkadza przy rękawiczkach. szczerze mówiąc nie wiem czy po zimie wrócę do noszenia go bo mi wszędzie wszystko zaczepia a jak mam obrączkę to chyba wystarczy Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 7 Sty 2014, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

april06 napisał:
zaraz po ślubie przełożyłam na serdeczny lewej dłoni, potem czasem razem z obrączką, a teraz nie noszę w ogóle bo przeszkadza przy rękawiczkach. szczerze mówiąc nie wiem czy po zimie wrócę do noszenia go bo mi wszędzie wszystko zaczepia a jak mam obrączkę to chyba wystarczy Wink


Może będzie w tak dobrym stanie, że w przyszłości będziesz mogła podarować go synowi, by stał się rodzinną pamiątką uśmiech
Ja póki co nie wyobrażam sobie, żebym miała zdjąć zaręczynowy na stałe. No chyba, że przyszły mąż będzie mi regularnie podarowywał nowe pierścienie i zabraknie mi w końcu palców lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
april06
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 959
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 7 Sty 2014, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani napisał:
april06 napisał:
zaraz po ślubie przełożyłam na serdeczny lewej dłoni, potem czasem razem z obrączką, a teraz nie noszę w ogóle bo przeszkadza przy rękawiczkach. szczerze mówiąc nie wiem czy po zimie wrócę do noszenia go bo mi wszędzie wszystko zaczepia a jak mam obrączkę to chyba wystarczy Wink


Może będzie w tak dobrym stanie, że w przyszłości będziesz mogła podarować go synowi, by stał się rodzinną pamiątką uśmiech


a widzisz, o tym nie pomyślałam... uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Wto 21 Sty 2014, 10:15    Temat postu: adsass Odpowiedz z cytatem

Ja jak wcześniej pisałam nosiłam oczywiście na prawej, w dniu ślubu na lewej, potem po ślubie wcale a teraz jakoś się przyzwyczaiłam do noszenia na prawej najpierw zakładam zaręczynowy a potem obrączkę uśmiech zdejmuję zaręczynowy tylko jak idziemy na bal bo nie chcę mężowi ręki pocharatać pierścionkiem a już tak było język [chociaż on mi ostatnio szramę na ręce zrobił spinkami od mankietów język]
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muffinka91
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 4

PostWysłany: Pią 4 Kwi 2014, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierścionek noszę na serdecznym palcu prawej dłoni a później przełożę chyba na lewą rękę . Chociaż jeszcze nie wiem może będę nosić razem z obrączką .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 109

PostWysłany: Nie 6 Kwi 2014, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja noszę pierścionek na serdecznym palcu lewej dłoni i po ślubnie pewnie tak zostanie. uśmiech Podoba mi się za to noszenie zaręczynowego i obrączki na tym samym palcu. Niestety moje cudo jest na to za duże i obawiam się, że brzydko by to wyglądało. oczko No i jak dla mnie miejsce na obrączkę jest tylko na prawej dłoni. Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56  Następny
Strona 54 z 56

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group