Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gabinet rehabilitacji

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia36
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2020
Posty: 10

PostWysłany: Pon 20 Lip 2020, 12:25    Temat postu: Gabinet rehabilitacji Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu myślę nad otworzeniem własnego gabinetu rehabilitacji dziecięcej. Mam dość pracowania dla kogoś i na czyiś zasadach. Jednak własny gabinet wiąże się z tym, że trzeba zakupić cały potrzebny sprzęt. Chciałabym, aby w gabinecie było kolorowo i żeby dzieciaki czuły się u mnie dobrze. Znalazłam ofertę https://www.x-reh.pl/rehabilitacja-dzieci.html i bardzo podoba mi się sprzęt który oferują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 237

PostWysłany: Pią 20 Lis 2020, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak na przykład z meblami do takiego gabinetu rehabilitacyjnego, ale możesz też sprawdź sklep internetowy https://lumamed.pl/ gdzie można znaleźć różne artykuły medyczne. Mają na przykład kategorię "fizjoterapia".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Wto 5 Sty 2021, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością taki gabinet rehabilitacyjny bardzo się przyda. Ale pamiętajmy, że powinniśmy zainstalować także wszystkie programy umożliwiające nam lepsze funkcjonowanie. Chociażby taka fizjoterapeuta rejestracja wiele nam ułatwi. Dzięki temu sprawniej będziemy mogli dokonywać rejestracji naszych pacjentów. Także jeśli chodzi o nas to taki program na pewno nam się przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Nie 17 Sty 2021, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.....

Ostatnio zmieniony przez Kaśkaa23 dnia Nie 7 Lut 2021, 13:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaroma
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 70

PostWysłany: Wto 19 Sty 2021, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja znajoma poleciła mi Kriosonik. Tam maja bardzo nowoczesny sprzęt i świetnych rehabilitantów. Ja mam problemy z kolanami i po zabiegach u nich naprawdę czuję sie o wiele lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Wto 19 Sty 2021, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak potrzebujesz najlepszego na rynku sprzętu medycznego to polecam Ci się rozejrzec na stronie https://www.inmed.pl nie znajdziesz nigdzie korzystniejszych ofert. Polecam tutaj zrobic zakupy ze względu na naprawdę dobre opinie na temat ich sprzętu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lebsack.gina
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sty 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 24 Sty 2023, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już jakiś czas temu zapisałam mojego dziadka do fizjoterapeuty na fizjoterapię urologiczną - https://familyclinic.pl/fizjoterapia-urologiczna-proktologiczna/. Tego typu fizjoterapia jest polecana dla osób przed i po operacji prostatektomii radykalnej. Poza tym pomaga ona na bóle dna miednicy, a także jest polecana przy nietrzymaniu moczu lub stolca. Polecana jest ona również dla osób zmagających się z pęcherzem nadreaktywnym. A czy wy korzystacie z usług fizjoterapeuty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 17 Sie 2023, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie sprawdzonego gabinetu ze świetnymi specjalistami w kwestii fizjoterapii to polecam zajrzeć na stronę https://www.doctorbest.pl/. Leczyłam się u nich i efekty są doskonałe.
_________________
Domy szkieletowe trzebinia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group