Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Maska do włosów
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arlettena
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 230

PostWysłany: Pon 27 Lut 2023, 11:49    Temat postu: Maska do włosów Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, moje włosy będą Wam wdzięczne za polecajki
Szukam maski do spłukiwania do włosów niskoporowatych farbowanych oraz odżywki bez spłukiwania z termoochroną, macie jakieś ulubione, warte polecenia ?
Jeśli miały byście też do polecenia szampon do przetłuszczającej się skóry głowy, też była bym wdzięczna za polecajki
Ja kompletnie nie ogarniam, tyle tego jest
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamyczek25
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 145

PostWysłany: Nie 19 Mar 2023, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jesli o mnie chodzi, to mi sie nie sprawdzaja maski bez spłukiwania, wole jednak zmyc, ostatnio odkryłam bardzo fajna, która daje super efekt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Czw 23 Mar 2023, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja też wole ze spłukiwaniem jednak... uśmiech a co polecacie mega nawilżającego do włosów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamyczek25
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 145

PostWysłany: Sob 25 Mar 2023, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No z takich nawilżajacych to ja moge polecić tą https://www.notino.pl/alfaparf-milano/semi-di-lino-moisture-maska-do-wlosow-do-wlosow-suchych/ jak dla mnie naprawde super, fajny efekt, włosy miekkie, odzywione
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zenekfenek
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lip 2020
Posty: 4

PostWysłany: Nie 16 Kwi 2023, 15:34    Temat postu: Miód na włosy Odpowiedz z cytatem

Według mnie nie trzeba kupować niewiadomo jakich masek ze sztucznymi składnikami. To też odpowiedź dla @jagodanka - jak szukacie dobrej, naturalnej maski na włosy to zwykły miód jest czymś, co musicie wypróbować. Więcej przeczytacie tutaj https://terazuroda.pl/miod-na-wlosy-czy-to-naturalne-rozwiazanie-na-piekne-wlosy/ bo miód na włosy nie zawsze będzie idealny dla was. Cienkie albo przetłuszczające włosy go za bardzo nie lubią, ale zawsze można spróbować wtedy z czymś innym uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kaczucha25
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2017
Posty: 172

PostWysłany: Pon 15 Maj 2023, 7:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno galanteria skórzana https://warszawa24.ovh/warszawska-galanteria-skorzana-jak-znalezc-ta-najwyzszej-jakosci/ jest świetnym dodatkiem do codziennych kreacji. Właśnie taką znajdziemy dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blondi
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 59

PostWysłany: Pon 12 Cze 2023, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi na zniszczone włosy pomogły maska late mleko która kupiłam w sklepie https://www.sklep.itely.pl/ . Generalnie mają tam bardzo dobre kosmetyki do włosów, które są używane w profesjonalnych gabinetach, ale samemu w domu, też można z nich skorzystać i efekt jest świetny. Warto też, jeśli ma się zniszczone włosy, kupować szampony bez SLES - też można kupić w tym samym sklepie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Viola98
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2020
Posty: 45

PostWysłany: Sob 24 Cze 2023, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dawna nie używam masek do włosów a wcierki. A na końcówki masło jaśminowe od Orientany, ono odżywia ma naturalny skład, włosy wyglądają lepiej, nie są takie wysuszone i twarde w dotyku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanusiek11
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 106

PostWysłany: Sob 15 Lip 2023, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetną, regenerującą maską do włosów jest Miracle Repair od Inoar. Ma super skład z wieloma witaminami, więc nie tylko zregeneruje i odżywi włosy, ale też wzmocni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewoka
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2022
Posty: 15

PostWysłany: Nie 23 Lip 2023, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię kosmetyki do włosów z BeBio. Teraz używam odżywki z tej serii Keratin treatment z BeBio Cosmetics i ona jest bardzo fajne. Moje włosy ją lubią uśmiech Są odżywione, błyszczące i zregenerowane uśmiech A do tego odżywka ma naturalny skład!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group