Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Depilacja laserowa w Gdańsku

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katrina
Gość





PostWysłany: Pią 8 Sty 2016, 7:08    Temat postu: Depilacja laserowa w Gdańsku Odpowiedz z cytatem

Cześc. Do ślubu jeszcze pół roku tak wiec powinnam się ewentualnie wyrobić z depilacją laserową co nie? Szukam mianowicie dobrego salonu kosmetycznego albo medycyny estetycznej gdzie mają skuteczny laser. Widziałam,że w siecii reklamuje się wiele różnych laserów ale mam świadomość,że rzeczywistośc oraz reklama to dwie inne rzeczy oraz nie chciałabym natrafić na jakiś pseudolaser. Czy są tutaj może dziewczyny z Gdańska oraz okolic, które chodziły na depilację laserową oraz mogą napisać jakie mają wrażenia?
Dodam,ze zależy mi na pachach oraz wąsiku na twarzy.
Powrót do góry
tala
Gość





PostWysłany: Pon 11 Sty 2016, 6:08    Temat postu: Re: Depilacja laserowa w Gdańsku Odpowiedz z cytatem

katrina napisał:
Cześc. Do ślubu jeszcze pół roku tak wiec powinnam się ewentualnie wyrobić z depilacją laserową co nie? Szukam mianowicie dobrego salonu kosmetycznego albo medycyny estetycznej gdzie mają skuteczny laser. Widziałam,że w siecii reklamuje się wiele różnych laserów ale mam świadomość,że rzeczywistośc oraz reklama to dwie inne rzeczy oraz nie chciałabym natrafić na jakiś pseudolaser. Czy są tutaj może dziewczyny z Gdańska oraz okolic, które chodziły na depilację laserową oraz mogą napisać jakie mają wrażenia?
Dodam,ze zależy mi na pachach oraz wąsiku na twarzy.


Ja zapisywałam sie na zabiegi z częstotliwością 6 tygodni tak więc tak. Powinnaś zdążyć na spokojnie. To ile zabiegów trzeba wziąć zależy od danej osoby ale przy depilacji laserem diodowym jest to od 3 do 4. Najlepszy efekt daje jeśli masz ciemne włoski ale nowoczesne lasery radzą sobei oebcnie nawet z tymi jasnymi ( na przykład Palomar Vectus , na który chodziłam). W Gdańsku mają go w clinica cosmetologica na Marii Curie Skłodowskiej.
Powrót do góry
katrina
Gość





PostWysłany: Wto 12 Sty 2016, 6:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha. W takim razie mam kilka pytań:
Czy zabieg był bolesny?
Co konkretnie depilowałaś?
Oraz najważniejsze. Ile płaciłaś? Nie należę do zbyt bogatych osób tak więc nie chciałabym się totalnie wykosztować oczko
Powrót do góry
tala
Gość





PostWysłany: Sro 13 Sty 2016, 7:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie było to takie przyjemne ale nie jest to ból Czujesz tak jakby mrowienie oraz jakby delikatny prąd . Wszystko zależy również od zabiegu. Na pierwszym oraz drugim praktycznie nic nie czułam bo moc lasera jest wtedy mniejsza. Poczułam dopiero na 3 ale również nie jest to tak jak niektóre dziewcyny opisują na forach. Wiele zależy od rodzaju lasera. Jak wybierzesz się na stary light sheer to boli ale ten nowy Palomar już nie jest wcale bolesny. Depilowałam sobie łydki plus przedramiona ( czyli okolica dość spora). Cenniik możesz sobie sama sprawdzić na ich stronie:
http://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny-palomar-vectus/
Powrót do góry
MichalinaO
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 142

PostWysłany: Sro 9 Wrz 2020, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebujesz sprawdzonego salonu w Trójmieście, gdzie bez obaw o jakiekolwiek powikłania po zabiegu, wykonasz depilację, to polecam salon Laserina w Gdyni - https://www.laserina.pl/. Salon ten posiada przemiłą, a równocześnie profesjonalny personel oraz nowoczesny, w pełni bezpieczny sprzęt. To wszystko sprawia, że zabieg depilacji (dość trudny) przebiega bez komplikacji, w miłej atmosferze. Możesz o wszystko przed depilacją wypytać, obsługa chętnie ci wszystko wytłumaczy i wyjaśni. Sam zabieg jest wykonywany z troską o samopoczucie klientki - przez cały czas czułam się bezpiecznie i komfortowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group