Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nie mogę się doczekać!!!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 64, 65, 66  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 14 Paź 2009, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, nie podziekuje Wam za ten doping tylko dlatego, ze nie chce zapeszac uśmiech Ale od razu zbiera sie we mnie dodatkowa motywacja.. i zaraz wskakuje na stepper! uśmiech

Agnusss - ja wlasnie stosuje MŻ.. Very Happy działa, działa.. choc czasem jak mi pączkiem zapachnie... aż ściska w środku, tak by sie chciało.. I czasem łakomstwo bierze góre. ale kara jest pozniej wspołmierna do winy Twisted Evil

be@tka - moze to z powodu tej brzydkiej pogody za oknem? Moze złapiesz wiatr w zagle, np wiosną? uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Sro 14 Paź 2009, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii pewnie tak tylko kurcze wiosna to do ślubu mi niewiele czasu zostanie język
a tak swoją drogą to powodzenia zycze oczko

A ja musze się ograniczyc ze slodkosciami to może to na początek coś da oczko
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sro 14 Paź 2009, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Be@tka, pewnie, ze da. Od czegos trzeba zaczac, ja kiedys zaczelam i do dzis sie pilnuje zeby za duzo slodkosci nie pochlaniac uśmiech
Ja tez stosuje te sama diete co dziewczyny (MZ), czasem mysle ze i tak jem za duzo, ale moj L. powiedzial, ze gdybym jeszcze mniej jadla, to bym juz glodowala Wink Moj organizm potrzebuje zdecydowanie wiecej ruchu. Planuje sie zapisac na aqua areobic, ale musze sie dowiedziec czy w ogole na naszym basenie cos takiego organizuja, jesli nie zapisze sie na silownie uśmiech albo zatrudnie mojego osobistego trenera, zeby mnie przypilnowal i troche pogonil lol No chyba, ze bedzie musial znow na dwa tygodnie gdzies sluzbowo leciec Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 14 Paź 2009, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Be@tka, po slubie tez mozna uśmiech Będziesz piekniala z dnia na dzien jako nowo upieczona mezatka i kolezanki beda Ci zazdroscic, ze tak dobrze na Ciebie malzenstwo wplywa oczko A ograniczenie slodkosci napewno da efekt i moze wznieci motywacje do jego zwiekszania uśmiech
Coni - ja nigdy w ruch nie wierzylam. wmawialam sobie ze wystarczy mniej jesc Very Happy No i owszem, cos tam gubilam.. ale odkad stepperkuje, pupa i udka mniejsze o 4 rozmiary, a z ich zgubieniem zawsze byl najwiekszy problem uśmiech Wiec ja kocham moj stepperek, mimo ze mnie meczy:P Jeszcze gdybym pokochala brzuszki..byloby ekstra oczko
Powodzenia dziewczyny!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sro 14 Paź 2009, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:
Be@tka, po slubie tez mozna uśmiech Będziesz piekniala z dnia na dzien jako nowo upieczona mezatka i kolezanki beda Ci zazdroscic, ze tak dobrze na Ciebie malzenstwo wplywa oczko A ograniczenie slodkosci napewno da efekt i moze wznieci motywacje do jego zwiekszania uśmiech
Coni - ja nigdy w ruch nie wierzylam. wmawialam sobie ze wystarczy mniej jesc Very Happy No i owszem, cos tam gubilam.. ale odkad stepperkuje, pupa i udka mniejsze o 4 rozmiary, a z ich zgubieniem zawsze byl najwiekszy problem uśmiech Wiec ja kocham moj stepperek, mimo ze mnie meczy:P Jeszcze gdybym pokochala brzuszki..byloby ekstra oczko
Powodzenia dziewczyny!


Ja pokochalam brzuszki uśmiech Naprawde je lubie, zwlaszcza ze brzuszek zrobil sie zgrabniejszy. Pupa i uda jakos mi tak same schudly, moze od tego ze codziennie na kurs jezdze na rowerze (plusy posiadania jednego samochodu Wink ) ale chce popracowac nad reszta ciala. Niestety mam problemy z kolanem i nie moge za bardzo go obciazac, stad pomysl z tym aqua areobikiem. Ale pomysle o stepperze, a co?! Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 14 Paź 2009, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni napisał:

Ja pokochalam brzuszki uśmiech Naprawde je lubie, zwlaszcza ze brzuszek zrobil sie zgrabniejszy. Pupa i uda jakos mi tak same schudly, moze od tego ze codziennie na kurs jezdze na rowerze (plusy posiadania jednego samochodu Wink ) ale chce popracowac nad reszta ciala. Niestety mam problemy z kolanem i nie moge za bardzo go obciazac, stad pomysl z tym aqua areobikiem. Ale pomysle o stepperze, a co?! Wink


Hmm..mnie sie wydaje, ze stepperek tez obciąża kolana;/ Coprawda chyba nie tak jak rowerek, bo ja jezdzilam na stacjonarnym ale zrezygnowalam wlasnie z powodu kolan. Po stepkowaniu bolą mniej albo wcale, choc też czuje ze jest na nie napór. Ale moze to kwestia tego ze jednak jestem lżejsza o te 20kg ponad?
Jej, juz sie nie moge doczekac 70kg na wadze - czy to w ogole mozliwe?
I wtedy bede mierzyc moja sliczna sukieneczke! z welonem! uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Czw 15 Paź 2009, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni a możesz mi powiedzieć czy robisz tylko typowe brzuszki czy masz może jeszcze inne sprawdzone ćwiczenia na partie brzucha? bo ja zaczełam robić brzuszki ale tak się zastanawiam nad róznymi ćwiczeniami i do tego modle się zeby moj wysiłek nie poszedł na marne i ze w dniu ślubu bede miala piekny brzuszek bez fałdek Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Czw 15 Paź 2009, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robie zwykle brzuszki i skretne w roznych modyfikacjach. Poza tym jeszcze pare innych cwiczen wzmacniajacych miesnie brzucha i nie tylko. Ale nie bardzo umiem je wytlumaczyc, musialabym pokazac uśmiech
A jakie znacie dobre cwiczenia na uksztaltowanie miesni plecow, szczegolnie gornej ich czesci (oprocz plywania oczywiscie).
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 15 Paź 2009, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie pomoge, bo na plecy nie znam zadnych - z reszta, ja jak potrzebuje to pytam wysportowanej kolezanki z uczelni Twisted Evil
dzis mi pokazala cwiczenia na miesien ramienia (nie biceps tylko ten od dołu). Bo choc łapki mi ładnie schudly, to wciaz mam je a'la rzeźnik.. wlasnie na dole. Biceps juz calkiem imponujacy jak na mnie Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 16 Paź 2009, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ma ktoś sposób na przytycie 5kg?? wy się wszystkie ostro odchudzacie, a ja nie potrafię przekroczyć magicznej liczby 50 Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 64, 65, 66  Następny
Strona 65 z 66

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group