Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nie mogę się doczekać!!!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 63, 64, 65, 66  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maartusiaa_87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1013
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 12 Paź 2009, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojj ja tez sie juz nie umie doczekac uśmiech w sobotę na uczelni spotkałam się z koleżanką, która wychodzi za mąż tydzien przede mną także, buzie na temat ślubu, przygotować itd nam sie nie zamykały uśmiech inne patrzyły na nas i się śmiały, że nad każdym szczegółem zastanawiamy się uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Pon 12 Paź 2009, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe to jest tak jak u mnie - też z kolezanka z grupy mamy śluby w przeciągu miesiąca i non stop o czyms z tym związanym gadamy, ale znowu bez przesady... są też inne tematy. Ja sie nie mogę doczekac, ale umiem żyć bez przygotowań
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 13 Paź 2009, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:
Cool
Ja sie ciesze ze to juz mam za soba i pozostał mi te najprzyjemniejsze slubne obowiązki.. Sukieneczka, kwiatuszki (musze zerknac na ceny proponowane w innych kwiaciarniach), fryzurka, makijaz, paznokcie etc uśmiech
No i ta mniej przyjemna czesc przygotowac, czyli dietka.. Mam 2 miesiace i juz nie wiem jak sie ograniczyc by zgubic 12kg.. to jest staje niemozliwe nawet w teorii ;/

a czy koniecznie musisz aż tyle zgubićpytajnik jak będziesz szczuplejsza to myślisz, że będziesz wyglądać ładniej?? na pewno zrzucisz trochę kilkogramów do wesela, sam stres tak działa na większość przyszłych Panien Młodych. ale potraktuj to na luzie. przecież teraz też z pewnością wyglądasz pieknie Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Wto 13 Paź 2009, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
teraz też z pewnością wyglądasz pieknie


Zgadzam sie z Miss, w koncu Twoj PM sie w Tobie zakochal kiedy mialas pare kilo wiecej. Kocha Cie taka jaka jestes. Jestes piekna! Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 13 Paź 2009, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni napisał:
MissIndependent napisał:
teraz też z pewnością wyglądasz pieknie


Zgadzam sie z Miss, w koncu Twoj PM sie w Tobie zakochal kiedy mialas pare kilo wiecej. Kocha Cie taka jaka jestes. Jestes piekna! Very Happy


Moj M. zakochal sie we mnie jak wazylam tyle, ile bede ważyc jak schudne jeszcze 12kg Cool Wiec wtedy jestem pewna ze bede mu sie podobac jak nigdy w zyciu, ze bedzie mial erekcje na moj widok w dresie i skarpetkach nie do pary i ze uzna mnie za aniola, jak mnie ujrzy w sukni slubnej...
Tak na powaznie - przytyło mi sie ponad 30kg przez te nasze 7lat.. Pulpecik ze mnie byl zawsze wiec nie trudno bylo mi utuczyc sie do taaakich rozmiarów Shocked Ale teraz walcze, by byc rusałką, a nie gąsienicą język
Jeszcze 12kg.. albo ile sie da! Jak sie 24kg udało, to i 12 sie uda! uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 13 Paź 2009, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uda się na pewno! Wink ale nie martw się ślubem, jeśli nie schudniesz całych 12kg, a np. połowę z tego (wierzę, że Ci się uda, ale moze nie w 2 miesiące) to już będziesz wyglądać świetnie. wszystko pomału Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Sro 14 Paź 2009, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii to i tak duzo juz schudłas... ale trzymam kciuki bys osiągnęła wagę ltóra Cię w pełni usatysfakcjonuje. ja to bym chciała najbardziej zgubic brzuszek i boczki smutny i w związku z tym od dwóch dni ćwiczę wieczorami brzuszki Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Sro 14 Paź 2009, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to bym chciala się za siebie wziąc ale jakos lenia mam strasznego...
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Sro 14 Paź 2009, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza i sprawdzona diata to MŻ- mniej żreć. Kiedyś stosowałam i były rezultaty, w pewnym momencie aż przesadne.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sro 14 Paź 2009, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Liziii"
Moj M. zakochal sie we mnie jak wazylam tyle, ile bede ważyc jak schudne jeszcze 12kg Cool Wiec wtedy jestem pewna ze bede mu sie podobac jak nigdy w zyciu, ze bedzie mial erekcje na moj widok w dresie i skarpetkach nie do pary i ze uzna mnie za aniola, jak mnie ujrzy w sukni slubnej...
Tak na powaznie - przytyło mi sie ponad 30kg przez te nasze 7lat.. Pulpecik ze mnie byl zawsze wiec nie trudno bylo mi utuczyc sie do taaakich rozmiarów Shocked Ale teraz walcze, by byc rusałką, a nie gąsienicą język
Jeszcze 12kg.. albo ile sie da! Jak sie 24kg udało, to i 12 sie uda! uśmiech[/quote]

Liziii podziwiam Cie i w rozumiem. Ja za chiny nie moge zrzucic 8kg, ktore jeszcze mi zostaly smutny wciagu dwoch lat bycia z L. przytylam 10kg, wszyscy mi mowia, ze i tak pieknie wygladam (bo w rzeczywistosci nie wygladam zle). Ale nie wiedza jak sie czuje ze swiadomoscia, ze kiedys bylam o te 10 kg lzejsza i smuklejsza.
Liziii, trzymym za Ciebie kciuki i wiem ze Ci sie uda!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 63, 64, 65, 66  Następny
Strona 64 z 66

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group