Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Atrakcje na weselu
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
View previous topic :: View next topic  
Author Message
DużaRóża2
kandydat
kandydat


Joined: 11 May 2020
Posts: 13

PostPosted: Wed 1 Jul 2020, 10:18    Post subject: Atrakcje na weselu Reply with quote

Dzień dobry,
co Wy na to, żeby na weselu jeszcze podnieść temperaturę zabawy i zamówić pokaz ogniowy - ponoć przepięknie to wygląda i mega wrażenia, a zdjęcia super! Zainteresowała mnie taka oferta pokazy tańca z ogniem . Jak dla mnei super, a Wy co myślicie o nich?
Dajcie znać, dzięki
Back to top
View user's profile Send private message
malinka11
gaduła
gaduła


Joined: 22 Oct 2019
Posts: 357

PostPosted: Thu 2 Jul 2020, 11:54    Post subject: Reply with quote

czemu nie? wygląda całkiem fajnie, jeśli macie opcję zabawy na świeżym powietrzu (bo we wnętrzach chyba nie robią takich pokazów ze względów bezpieczeństwa) to fajna sprawa
Back to top
View user's profile Send private message
dkuhic
początkujący
początkujący


Joined: 19 Jul 2021
Posts: 3
Location: Poznań

PostPosted: Mon 19 Jul 2021, 12:35    Post subject: Reply with quote

Na pewno nie chciałabym na swoim weselu staroświeckich gier.
Back to top
View user's profile Send private message
hubert37
uzależniony
uzależniony


Joined: 05 Oct 2021
Posts: 726

PostPosted: Wed 13 Oct 2021, 20:32    Post subject: Reply with quote

Spółka w kłopotach? Boisz się o prywatny majątek ? Skontaktuj się z ltdbroker skup spółek z długami https://www.ltdbroker.pl/ Zapewnimy prawną ochronę Twojemu prywatnemu kapitałowi
Back to top
View user's profile Send private message
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Joined: 27 Apr 2017
Posts: 774

PostPosted: Sun 17 Oct 2021, 14:37    Post subject: Reply with quote

Właśnie zastanawiam się jakie najlepsze są atrakcje na wesele? Macie jakieś ciekawe pomysły w tym kierunku? Pytam, bo chciałabym naprawdę urządzić świetne i niezapomniane przyjęcie weselne. Chciałabym, aby się nieco wyróżniało, dlatego zależy mi na różnorodnych atrakcjach.
Back to top
View user's profile Send private message
omel33
uzależniony
uzależniony


Joined: 12 Oct 2017
Posts: 642

PostPosted: Thu 4 Nov 2021, 15:43    Post subject: Reply with quote

Zastanawiam się obecnie nad wyborem barmana na wesele. Czy według Was ma to sens?

nieautoryzowana transakcja
Back to top
View user's profile Send private message
hubert37
uzależniony
uzależniony


Joined: 05 Oct 2021
Posts: 726

PostPosted: Fri 12 Nov 2021, 19:02    Post subject: Reply with quote

Nie wyszło Ci z firmą i popadła w długi? Nie wiesz co teraz będzie? Skontaktuj się z ltdbroker skup spółek z długami https://www.ltdbroker.pl/
Back to top
View user's profile Send private message
djperkusistapl
początkujący
początkujący


Joined: 01 Apr 2022
Posts: 7
Location: Poznań

PostPosted: Fri 1 Apr 2022, 13:05    Post subject: Atrakcje na wesele – 25 pomysłów na udane przyjęcie weselne Reply with quote

Ja jestem po ślubie już 10 lat i w sumie nie wiem jak to się stało, że nie miałem zbyt wielu atrakcji na weselu.

Przez lata mojej działalności jako DJ perkusista pojawiło się coraz więcej nowych trendów i atrakcji.

Postanowiłem zebrać to w postaci artykułu.

https://www.djperkusista.pl/atrakcje-na-wesele-25-pomyslow-na-udane-przyjecie-weselne/
_________________
Łukasz Bekas

Jedyny DJ perkusista w Polsce
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ginamółł
kandydat
kandydat


Joined: 14 Oct 2021
Posts: 96

PostPosted: Tue 5 Apr 2022, 14:47    Post subject: Reply with quote

Na naszym weselu miało się odbyć wiele gier i zabaw. To było oczywiste, że gości trzeba będzie wynagrodzić w nalezyty i odpowiedni sposób! Wraz z przyszłym mężem ustaliliśmy, że rozsądne może się okazać nagrodzenie uczestników przy użyciu pucharów, trofeów czy innych statuetek. W tym celu zawiązaliśmy współpracę z firmą Łagan https://www.lagan.pl/oferta/trofea . To oni odpowiadali za wykonanie wspomnianych nagród. Taki dodatek, niby nic, a jednak zachęciło gości do uczestnictwa w zabawie!
Back to top
View user's profile Send private message
gaduła888
kandydat
kandydat


Joined: 13 May 2022
Posts: 16

PostPosted: Tue 31 May 2022, 19:24    Post subject: Reply with quote

Samo dobranie miejsca na wesele służyło jako główna atrakcja. W końcu lokal weselny Astoria https://www.astoriamierzyn.pl/wesela/ pozwolił na organizację przyjęcia w stylu nowoczesnym, do tego pomieścił 160 osób. Wszyscy, którzy mieli się wybawić i na ich obecności nam zależało, pozyskali szansę pojawienia się w tym miejscu. Lokalizacja odgrywała w tym wypadku równie istotną rolę. Prawdopodobnie również i tutaj zorganizujemy komunię naszego dziecka.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group