Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Atrakcje na weselu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DużaRóża2
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Maj 2020
Posty: 13

PostWysłany: Sro 1 Lip 2020, 10:18    Temat postu: Atrakcje na weselu Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,
co Wy na to, żeby na weselu jeszcze podnieść temperaturę zabawy i zamówić pokaz ogniowy - ponoć przepięknie to wygląda i mega wrażenia, a zdjęcia super! Zainteresowała mnie taka oferta pokazy tańca z ogniem . Jak dla mnei super, a Wy co myślicie o nich?
Dajcie znać, dzięki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Czw 2 Lip 2020, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czemu nie? wygląda całkiem fajnie, jeśli macie opcję zabawy na świeżym powietrzu (bo we wnętrzach chyba nie robią takich pokazów ze względów bezpieczeństwa) to fajna sprawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dkuhic
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lip 2021
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 19 Lip 2021, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie chciałabym na swoim weselu staroświeckich gier.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Sro 13 Paź 2021, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spółka w kłopotach? Boisz się o prywatny majątek ? Skontaktuj się z ltdbroker skup spółek z długami https://www.ltdbroker.pl/ Zapewnimy prawną ochronę Twojemu prywatnemu kapitałowi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Nie 17 Paź 2021, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie zastanawiam się jakie najlepsze są atrakcje na wesele? Macie jakieś ciekawe pomysły w tym kierunku? Pytam, bo chciałabym naprawdę urządzić świetne i niezapomniane przyjęcie weselne. Chciałabym, aby się nieco wyróżniało, dlatego zależy mi na różnorodnych atrakcjach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Czw 4 Lis 2021, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się obecnie nad wyborem barmana na wesele. Czy według Was ma to sens?

nieautoryzowana transakcja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Pią 12 Lis 2021, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyszło Ci z firmą i popadła w długi? Nie wiesz co teraz będzie? Skontaktuj się z ltdbroker skup spółek z długami https://www.ltdbroker.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
djperkusistapl
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Kwi 2022
Posty: 7
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2022, 13:05    Temat postu: Atrakcje na wesele – 25 pomysłów na udane przyjęcie weselne Odpowiedz z cytatem

Ja jestem po ślubie już 10 lat i w sumie nie wiem jak to się stało, że nie miałem zbyt wielu atrakcji na weselu.

Przez lata mojej działalności jako DJ perkusista pojawiło się coraz więcej nowych trendów i atrakcji.

Postanowiłem zebrać to w postaci artykułu.

https://www.djperkusista.pl/atrakcje-na-wesele-25-pomyslow-na-udane-przyjecie-weselne/
_________________
Łukasz Bekas

Jedyny DJ perkusista w Polsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ginamółł
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Paź 2021
Posty: 96

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2022, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na naszym weselu miało się odbyć wiele gier i zabaw. To było oczywiste, że gości trzeba będzie wynagrodzić w nalezyty i odpowiedni sposób! Wraz z przyszłym mężem ustaliliśmy, że rozsądne może się okazać nagrodzenie uczestników przy użyciu pucharów, trofeów czy innych statuetek. W tym celu zawiązaliśmy współpracę z firmą Łagan https://www.lagan.pl/oferta/trofea . To oni odpowiadali za wykonanie wspomnianych nagród. Taki dodatek, niby nic, a jednak zachęciło gości do uczestnictwa w zabawie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaduła888
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2022
Posty: 16

PostWysłany: Wto 31 Maj 2022, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samo dobranie miejsca na wesele służyło jako główna atrakcja. W końcu lokal weselny Astoria https://www.astoriamierzyn.pl/wesela/ pozwolił na organizację przyjęcia w stylu nowoczesnym, do tego pomieścił 160 osób. Wszyscy, którzy mieli się wybawić i na ich obecności nam zależało, pozyskali szansę pojawienia się w tym miejscu. Lokalizacja odgrywała w tym wypadku równie istotną rolę. Prawdopodobnie również i tutaj zorganizujemy komunię naszego dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group