Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zabawy podczas wesela i oczepin
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Oczepiny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lenka1312
gaduła
gaduła


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 278
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob 2 Sty 2010, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To raczej kwestia wyczucia wodzireja albo ososby, która tą zabawę prowadzi uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rene
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sty 2010
Posty: 11
Skąd: Dolny Śląsk/UK

PostWysłany: Sob 23 Sty 2010, 0:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio na weselu wiziałam zabwę w krzesla ale właśnie z fantami i bardzo mi się ona podobała uśmiech i nie bylo tam żadnych staników. Trzeba było usiąść na krześle ale najpierw przynieść np. kawałek ciasta, łyżeczkę ale nie ze stołu tylko z kuchni, kluczyki od samochodu, papier toaletowy a na koniec dać całusa pannie Mlodej która akurat gdzieś zniknęła uśmiech Bylo bardzo zabawnie. Chciałabym miec u siebie tą zabawę. jeszcze podoba mi się ta gdzie młodzi podoszą buty odpowiadają na pytania kto co robi w dmu np. uśmiech Chyba nie podobaja mi sie juz zabawy w stylu poznawanie siebie po np. kolanie, uchu, tyłku itp.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lenka1312
gaduła
gaduła


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 278
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob 23 Sty 2010, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie chciałabym być tą panną młodą, którą chciałaby nagle pocałować zgraja pijanych już pewnie facetów... ale może to tylko na weselach, na których ja byłam odbywało się to tak... po chamsku...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rene
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sty 2010
Posty: 11
Skąd: Dolny Śląsk/UK

PostWysłany: Sob 23 Sty 2010, 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale to niekoniecznie musi być zgraja i to jeszcze pijanych facetów uśmiech Tam gdzie ja to widziałam to akurat była juz ostatnia rzecz do zrobienia więc zostały tylko dwie osoby i był to akurat chłopak i dziewczyna... oczko więc nie musi się to wcale tak drastycznie odbyć... Co prawda Mloda wylądowała na podlodze ale to z innych przyczyn juz.. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aislin
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 25 Sty 2010, 11:20    Temat postu: wyścig Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie ja generalnie byłam przeciwna zabawą podczas oczepin, ale znajome małżeństwo wymyśliło zabawę, która naprawdę rozbawiła wszystkich. Konwencja jest znana, bo chodzi o wybranie grupy osób, które zajmą miejsca na krzesłach ustawionych w koło. Uczestnicy zabawy maja różne zadanie, za każdym razem muszą przynieść coś co znajduje się na sali np. bukiet kwiatów. Na każdym etapie zabiera się jedno krzesło w wyniku czego odpada ostatnia osoba, dla której nie starczy już miejsca. Najważniejsze i najfajniejsze w tej zabawie było to, ze uczestników bylo 12 tyle ile miesięcy w roku. My jako para młoda dostawaliśmy kupon z wypisanym nazwiskiem osoby, która odpadła. Na kuponie wypisany był miesiąc i zadanie, które musi dla nas w nim wykonać uczestnik. np: W lutym zabierzesz młodych na sanki. Kupony zachowaliśmy i teraz czekamy na ich realizacjęuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lenka1312
gaduła
gaduła


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 278
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 25 Sty 2010, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne z tymi kuponami uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lady.gaga
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 4

PostWysłany: Czw 28 Sty 2010, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KARETA wymiata uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 29 Sty 2010, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak poniekąd w temacie - co planujecie jako nagrody dla zwyciezcow w takich zabawach? Zauwazylam ze w wiekszosci przypadkow to jest flaszeczka wódki weselnej..

A ja sobie wymyslilam ze my wylamiemy sie z tradycji. W jednym konkursie nagrodą bedzie "kolacja chinska" - ten pomysl podpatrzylam u kogos. A sklada sie ona z 2x zupek chinskich, 2x kawy nescafe 3w1, słodkich kubków i 2 swieczuszek-podgrzewaczy Wink
Drugi pomysl to prezenty dla panów: butelka piwka, prezerwatywa, cos na kaca, + jakas typowo meska duperelka, ktora chwilowo nie przychodzi mi do glowy, i dla Pani: Redds, jakas sol do kąpieli/mydelko, lakier do paznokci + cos uśmiech
Mysle ze bedzie oryginalnie oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Pią 29 Sty 2010, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny pomysł.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pią 29 Sty 2010, 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii, będzie ubaw Cool Pozytywnie Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Oczepiny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Następny
Strona 3 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group