Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ciąża a nizoral

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamionka
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 217

PostWysłany: Sob 20 Cze 2020, 20:01    Temat postu: ciąża a nizoral Odpowiedz z cytatem

cześć,walcze z łupieżem, a niedawno sie okazało że jestem w ciąży, czy moge nadal stosować nizoral?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Wto 23 Cze 2020, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A sprawdzałaś na https://www.nizoral.pl/najczesciej-zadawane-pytania ? wydaje mi się, że tam sporo informacji i takich najczęśćiej nasuwających się pytań jest wyjaśnione i naprawdę warto doczytać sobie informacje na temat samego nizoralu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Czw 7 Sty 2021, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także jestem zdania, że warto w takim przypadku podpytać się i tyle. A jak już jesteśmy w temacie ciąży to zastanawiam się nad tym kiedy wykonywać się powinno badania połówkowe ? i czy w ogóle mieliście wykonywane takie badania? Bo moja siostra jest w ciąży i jak do tej pory nie miała takiego badania wykonywanego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Sro 13 Sty 2021, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę dziwne to pytanie, ale ja nie wiem, czy też bym takiego nie zadawała, będąc w ciąży, bo dla mnie to byłoby jak cud. Dosłownie. Mam nadzieję, że ja w końcu będę mamą, ale czy na pewno, tego nie wiem. Na razie muszę się na leczenie niepłodności Lublin zapisać. Może oboje z mężem ponosimy za to odpowiedzialność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akoch
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 3 Cze 2021, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Badania w ciąży są bardzo ważne, jednak ja nie do końca orientowałam się, które powinno się wykonywać. Szukałam informacji i trafiłam na wpis dotyczący crp w ciąży https://www.mamazone.pl/artykuly/ciaza-i-porod/badania-w-ciazy/ob-i-crp-w-ciazy/ Okazuje się, że takie artykuły niosą ze sobą wiele przydatnych faktów o których powinna wiedzieć każda kobieta. To ważne by zdobywać nową wiedzę ze sprawdzonych źródeł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group