Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kto wybiera pierścionek?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 68, 69, 70  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Czw 3 Kwi 2008, 21:45    Temat postu: kto wybiera pierścionek? Odpowiedz z cytatem

Czy same wybieracie pierścionki zaręczynowe, czy też zdajecie się na intuicję Waszych mężczyzn? Ja mój pierścionek wybrałam sama, więc zaręczyny nie były taką 100%-ową niespodzianką, chociaż cała reszta (czyli "oprawa" uśmiech ) była pomysłem mojego narzeczonego (a spisał się całkiem, całkiem Wink ). Trochę się obawiałam, że kupiony przez niego pierścionek nie będzie pasował na mój palec, a nie znałam rozmiaru, bo nigdy pierścionków nie nosiłam (nie lubiłam), ale do zaręczynowego już się przyzwyczaiłam Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 3 Kwi 2008, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wybieraliśmy razem, chodzilismy po jubilerach.. ale wybór ostateczny należał do niego, bo ja się nie mogłam zdecydować.. a płacąc za niego zaczęła lecieć piosenka z titanic'a "my heart will go on" - wiedziałam że to dobry wybór język
ale dla mnie całe zaręczyny nie były zaskoczeniem, jeszcze sama organizowałam jedzenie na uroczystą kolację, więc byłam bardzo zestresowana..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
migotka81
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 49

PostWysłany: Pią 4 Kwi 2008, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mojemu to dawalam do zrozumienia, jaki mi sie podoba uśmiech ale ostatecznie wybral On sam byl z moja siostra i jej chlopakiem poniewaz siostra ma takie same palce jak ja Very Happy wiec Ona przymierzala by pasowal uśmiech.
_________________


Ostatnio zmieniony przez migotka81 dnia Pią 1 Sie 2008, 20:10, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 4 Kwi 2008, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja już dawno dawno znalazłam pierścionek który był bardzo podobny do pierwszego jaki kiedyś dostałam od mojego narzeczonego, a jeszcze wtedy chłopaka. kiedyś wspomniałam że właśnie taki chciałabym mieć pierścionek zaręczynowy. i jak się okazało, po kilku latach dostałam właśnie ten!wykrzyknik był tylko jeden w sklepie i to właśnie moj rozmiar. tak więc on był stworzony dla mnie i czekał na mnie w sklepie Wink . zaznaczę że mój chłopak kupował go sam i ja nie wiedziałam kiedy to zrobił.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pią 4 Kwi 2008, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech to rzeczywiście skoro był Twój rozmiar i po kilku latach - nie ma wątpliwości że nie był specjalnie dla Ciebie uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 5 Kwi 2008, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wybierałam z moim narzeczonym pierścionek xD złoty z cyrkonią, żadnych brylantów i innych rzeczy, bo mi na tym nie zależało zbytnio uśmiech zaręczyny?? nawet nie wiem kiedy ustaliliśmy, że się pobieramy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gosiczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Kwi 2008
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie 6 Kwi 2008, 19:31    Temat postu: pierścionek zaręczynowy Odpowiedz z cytatem

moje kochanie wiedziało jaki pierścionek mi się podoba. i Kupował sam.. i niestety nie trafił z rozmiarem :/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pon 7 Kwi 2008, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my też zdecydowaliśmy się na złoty pierścionek z cyrkoniami, brylancik niestety był dla nas za drogi... ale uwielbiam ten pierścionek uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 7 Kwi 2008, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też ucieszyłabym się z pierścionka z cyrkoniami. powiedziałam to mojemu narzeczonemu i zostawiłam mu wolną rękę w tej sprawie.a dostałam z brylantem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Pon 7 Kwi 2008, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam z brylantem, takim ślicznym, malutkim, a pierścionek z białego złota... Pierścionek wybierałam sama, bo mój narzeczony już dłuuugo przed zaręczynami zapowiedział mi, że on mi sam nie kupi pierścionka, bo się boi, że mi się nie spodoba, albo nie trafi z rozmiarem mojego palca. Wybrałam delikatny i elegancki, jak powiedział mi znajomy, pierścionek jest "w moim stylu" - i chyba właśnie o to chodzi Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 68, 69, 70  Następny
Strona 1 z 70

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group