Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kto wybiera pierścionek?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69, 70  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mary
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 16

PostWysłany: Czw 26 Mar 2015, 9:24    Temat postu: Re: kto wybiera pierścionek? Odpowiedz z cytatem

marzena napisał:
Czy same wybieracie pierścionki zaręczynowe, czy też zdajecie się na intuicję Waszych mężczyzn? Ja mój pierścionek wybrałam sama, więc zaręczyny nie były taką 100%-ową niespodzianką, chociaż cała reszta (czyli "oprawa" uśmiech ) była pomysłem mojego narzeczonego (a spisał się całkiem, całkiem Wink ). Trochę się obawiałam, że kupiony przez niego pierścionek nie będzie pasował na mój palec, a nie znałam rozmiaru, bo nigdy pierścionków nie nosiłam (nie lubiłam), ale do zaręczynowego już się przyzwyczaiłam Very Happy


Zawsze można wymienić na inny rozmiar. Ja jestem jeszcze przed tym zdarzeniem, ale szczerze mówiąc to wolałabym, żeby to n wybrał, kupił i zrobił mi niespodziankę uśmiech
_________________
http://zaproszenia.marsgraf.pl/ - zaproszenia ślubne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wrzesinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 25

PostWysłany: Nie 29 Mar 2015, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zresztą panowie chyba i tak nim kupią to badają teren, więc wskazówki mająuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hermatycznna
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Kwi 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pią 3 Kwi 2015, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narzeczony sam wybrał, ale też się obawiałam, że nie będzie mi pierścionek pasował. Okazało się, że dzwonił w tej sprawie do mojej mamy żeby się upewnić co do rozmiaru. W ogóle to musi być dość stresujące dla faceta;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
juzniemlody
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Maj 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pon 18 Maj 2015, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do drogich pań. Moja luba ma kilka pierścionków i mają one różne rozmiary. Jak się zorientować, który będzie tym właściwym. Na początku kombinowałem, że sprawdzę, który pierścionek nosi na odpowiednim palcu, ale się okazało, że nosi te pierścionki jak popadnie. Czy jest jakiś inny sposób żeby zdobyć rozmiar tak by się nie zorientowała?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ani-Gold
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 47

PostWysłany: Sro 20 Maj 2015, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypatrz się który pierścionek nosi najczęściej po czym dyskretnie udaj się z nim do jubilera w celu zmierzenia rozmiaru,będziesz mniej więcej wiedział jakiego szukać,a poza tym zawsze w razie potrzeby można wymienić na iny,mniejszy lub też większy rozmiar. Poszukaj też w sklepach internetowych.
_________________
www.Ani-Gold.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariolakrynica
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Cze 2015
Posty: 5

PostWysłany: Wto 2 Cze 2015, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swój pierścionek dostałam z Apart i wygadał prześliczne.
_________________
pensjonaty krynica morska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kingawi
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Cze 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pią 5 Cze 2015, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze dla mnie to jest trudny temat Very Happy Niestety mój ukochany ma okropny gust, nigdy jednak nie chciałam sama sobie wybierać pierścionka. I chciałam żeby zaręczyny były prawdziwą niespodzianką uśmiech Na szczęście mam kochaną przyjaciółkę i mądrego narzeczonego, który poprosił ją o pomoc uśmiech
_________________
http://serwisinstal24.pl/oferta/


Ostatnio zmieniony przez kingawi dnia Pią 26 Cze 2015, 14:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bass
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 30

PostWysłany: Sob 6 Cze 2015, 5:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam bardzo specyficzny gust, więc mój narzeczony wybrał kilka w oparciu o nasze "przypadkowe" rozmowy. Następnie wybrałam.
Może nie było to powalająco romantyczne, ale za to oboje mieliśmy pewność, że wybór trafiony w 100%. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia8
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 5

PostWysłany: Czw 18 Cze 2015, 14:02    Temat postu: zaręczyny Odpowiedz z cytatem

można samej :)ale lepiej niech to będzie niespodzianka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cornelamela
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pon 22 Cze 2015, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo bym się bała że dostanę coś kompletnie nie w moim guście, ale z drugiej strony to powinna być niespodzianka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69, 70  Następny
Strona 68 z 70

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group