Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kto wybiera pierścionek?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 68, 69, 70  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 9 Kwi 2008, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja przekonałam mojego faceta do białego złota ponieważ noszę srebrną biżuterię. wiem, że połączenie złota żółtego i srebra nie wygląda najlepiej. nie sprzeciwiał się zbytnio Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Mar 2008
Posty: 32

PostWysłany: Czw 10 Kwi 2008, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam pierścionek połączenie białego i żółtego złota jest bardzo ładny mi i mojemu Krzyśkowi się podoba i obrączki tez takie będą albo tylko z żółtego złota
_________________
a
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 10 Kwi 2008, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mój się uparł na żółte złoto, bo stwierdził, że ma być widać, że to jest złoty pierścionek a nie srebrny Cool i jeszcze babka z jubilera powiedziała, że białe złoto jest czymś pokryte i że to coś się wytrze pozostawiając taki trochę słomiany kolor.... i nie było mowy, żeby Jacek kupił 'taki' pierścionek Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 10 Kwi 2008, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech ja akurat go popieram uśmiech sama tez widzialam jak mojej mamie biale zloto poszarzalo i stalo sie srebrem Very Happy a zółte złoto zawsze bedzie zółte język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 10 Kwi 2008, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie ja też popiera, ale... rozczarowałam sięjak słuchałam tej babki... zawsze bardziej lubiłam białe złoto uśmiech ale niewazne, przynajmniej nie będzie się gryzło z obrączką uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Czw 10 Kwi 2008, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent, to mnie zmartwiłaś smutny Ja mam zaręczynowy z białego złota, bo to najbardziej lubię i obrączki też chciałam mieć z białego złota, albo z połączenia białego z żółtym... No i mam do myślenia teraz...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 10 Kwi 2008, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie-wydaje się że białego i żółtego złota się nie powinno łączyć a jednak są pierścionki z takim połączeniem i całkiem ładnie wyglądają.
sprawa jeszcze do przegadania z narzeczonym Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 10 Kwi 2008, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

osobiscie uwazam ze inaczej nalezy pielęgnowac zolte zloto a inaczej biale.. zolte nie straci tak szybko swojej swiezosci.. ale to rzecz gustu.. ja jak sie dowiadywalam to jubiler powiedziala ze drozsze jest utrzymanie bialego zlota...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 11 Kwi 2008, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

białe złoto w połączeniu z żółtym wygląda całkiem ładnie uśmiech

ja tm nie mam oporów w równoczesnym noszeniu złota i srebra. ze złota to ja mam tylko pierścionek zaręczynowy i łańcuszek (którego i tak nie noszę). reszta mojej biżuterii to srebro albo sztuczna biżuteria.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pią 11 Kwi 2008, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez nie mam oporow, jednak mialabym i mialam opory przy wybieraniu obraczek.. podobno laczone (czyli rozne stopy - np biale zloto i zolte zloto) ciezko jest rozszerzyc lub zmniejszyc w przyszlosci - mozna jedynie o rozmiar.. a kto wie jak z tusza bedzie u mnie w przyszlosci? język
dodatkowo jak pisalam poodobno konserwacja bialego zlota jest trudniejsza (czesciej trzeba sie jej poddawac i drozej jest) ale moze to tylko "wymysly" ? nie wiem, decyzja jest kwestia indywidualna, kiedys chcialabym miec cos z bialego zlota, ale obraczki od zawsz epodobaly mi sie "klasycznie zlote".. takie srebrne to sie nakladalo na znak przyjazni lub milosci do konca zycia w mlodosci język i tak mi sie kojarza uśmiech
no i nie ukrywam ze drozsze sa laczone lub z bialego zlota co bylo kolejnym wskaznikiem ze na takie sie nie decydujemy, no i bartkowi sie nie podobaja..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 68, 69, 70  Następny
Strona 3 z 70

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group