Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ginekolog
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DużaRóża2
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Maj 2020
Posty: 13

PostWysłany: Pon 8 Cze 2020, 13:08    Temat postu: Ginekolog Odpowiedz z cytatem

Cześć,
potrzebuję wybrać się do ginekologa w Krakowie, ale nie za bardzo się orientuje, gdzie warto... znalazłam ciekawą ofertę na stronie: ginekolog kraków i wydaje mi się, że wszystko super wygląda, ale wiecie - lekarz w takich sprawach lepiej z polecenia, więc pytanie - co myślicie? Znacie może, albo polecacie?
Dajcie proszę znać, dziękuję!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
resha
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 117
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto 1 Wrz 2020, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie rozumiem, skoro szukacie lekarza w konkretnym mieście to dlaczego nie dajecie takich informacji w temacie? To jest bardzo mylące. ja na przykład jestem z Kołobrzegu ale skoro już weszłam w ten temat no to już napiszę do kogo chodzę, czyli do dr Barbary Blicharczyk. Ona przyjmuje przy ulicy szpitalnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 8 Wrz 2020, 8:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praktycznie w każdym mieście można znaleźć dobrego ginekologa, ja na przykład znam kilku w stolicy do których mam zaufanie i wiem że pomogą w każdej sytuacji. Miałam nawet niedawno kurację żelem papilocare kiedy powiedziałam że mogłam się zarazić hpv a ten żel stosuje się wspomagająco w leczeniu zmian śródnabłonkowych wywołanych przez wirus HPV w obrębie błony śluzowej szyjki macicy i pochwy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Sob 30 Sty 2021, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio jak miałam grzybicze zapalenie pochwy to też szukałam na szybko lekarza dla siebie. Objawy były dość uciążliwe, utrudniały funkcjonowanie. A jak się okazuje można poradzić sobie w znaczący sposób lekiem bez recepty. A leczenia wymaga także partner pacjentki. Inaczej infekcja szybko powróci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Pon 15 Lut 2021, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wiedzieć, że jeśli chodzi o kwestie związane z dbaniem o swoje zdrowie, to koniecznie powinnyście wybierać najlepsze gabinety. Do prowadzenia ciąży na pewno warto byłoby zajrzeć do https://www.gyncentrum.pl/poradnia-ginekologiczno-poloznicza i sprawdzić taką poradnię ginekologoczno-położniczą. Myślę, że w ten sposób będziecie miały pewność, że będziecie w dobrych rękach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Sro 17 Lut 2021, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do ginekologa to warto jednak szukać takiego z którego będziemy zadowoleni. Ja polecam wam tutaj https://cmp.med.pl/cmp-bialoleka/ginekolog/ w tej przychodni lekarzy bo są z prawdziwego zdarzenia i rzetelnie leczą. To ważne jak chcecie mieć pewność skutecznego leczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alinka212
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lut 2019
Posty: 62

PostWysłany: Sob 20 Lut 2021, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też chodzę do pani ginekolog z polecenia. Zależało mi na skutecznym i pewnym zabezpieczeniu, ale też chciałam się dokładnie przebadać. A to jest taka pani doktor, której się nie trzeba prosić o badania, sama tego pilnuje. Antykoncepcję też mi dobrała odpowiednią, mam belarę. Nie tylko mam skuteczne zabezpieczenie, ale przy okazji cera mi się poprawiła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka001
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 94

PostWysłany: Sob 20 Mar 2021, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem z tych co przesadnie chodzą do lekarza. Jednak do ginekologa to chodzę regularnie, raz w roku jeśli nic się nie dzieje. Taki sobie prezent na urodziny robię. Chyba, że coś się dzieje, to staram się nie bagatelizować żadnych objawów. Nie tak dawno zapisałam się na wizytę, bo zbliżenia sprawiały mi ból. Aż tak swędziało i piekło mnie tam w środku. Czułam, że pochwa nie jest wystarczająco nawilżona i te wszystkie objawy z tym były związane, jak mi lekarz wytłumaczył. Pomogło i to już po kilku dniach stosowanie cicatridiny. Tyle, żeby stosować jak w ulotce opisane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Pon 10 Maj 2021, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy któraś z was decydowała się może na zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej? Ja rozważam i czytam o nich https://klinikamiracki.pl/neauvia-organic-rose/ W ogóle fajnie, że są takie możliwośći teraz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Pią 14 Maj 2021, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wasze dzidziusie, wszystko w porządku? Imię macie już wybrane? Ja dalej mam bardzo duży dylemat co do tego, propozycji jest tak wiele... Znalazłam tak na stronie https://dzidziusiowo.pl/baza-imion/imiona-meskie-2 listę imion męskich i po kolei wszystkie sprawdzałam. Wiadomo, że każdy z rodziny ma jakiś swoich faworytów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group