Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bielizna pod suknię ślubną
Idź do strony 1, 2, 3 ... 41, 42, 43  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 3 Kwi 2008, 14:50    Temat postu: Bielizna pod suknię ślubną Odpowiedz z cytatem

Jak dobrze dobrać bieliznę po suknię ślubną. Czym sie sugerujecie?? Gdzie znalazłyście fajną bieliznę ślubną Question
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 3 Kwi 2008, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooooo to bardzo ciekawy temat. też się zastanawiałam nad tym. na razie wiem, że warto wydać na bieliznę ślubną większą kwotę. najlepiej kupować ją w sklepie gdzie można przymierzyć biustonosz i gdzie fachowa obsługa doradzi co wybrać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Czw 3 Kwi 2008, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to powiem Wam, co mi się przypomniało... Moja kuzynka w zeszłym roku wychodziła za mąż, a jako, że jest osobą dość korpulentną, i miała na sobie pończochy samonośne, martwiła się, że w trakcie chodzenia czy tańca uda będą się jej ocierać i może jej być niewygodnie... No i babcia (!) jej doradziła, co zrobić... Kiedy zobaczyłam jej majtki, a właściwie majty, to myślałam, że padnę! Pomagałam jej się ubierać, więc przy tym byłam... Dobrze, że i ona ma dystans do siebie i humoru jej nie brakuje, więc obie miałyśmy ubaw po pachy...! Te majty przypominały... białą flagę! Sięgały jej do połowy ud...! Jak to sobie jeszcze teraz przypominam, to zalewam się łzami ze śmiechu Very Happy Very Happy Very Happy Dodam tylko, że pod spodem miała normalne majtki... Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 3 Kwi 2008, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech zawsze to jakaś ochrona przed obtarciem uśmiech
a co myślicie, pończochy samonośne nie odparzą nam nóg? Boje się, że w sierpniu jak będzie gorąco to te gumki odparzą i będzie dyskomfort podczas tańca...

zastanawiam się też nad pasem do pończoch.. boję się że się zsunie, albo jakoś tak wyrobi, bo koronkowe się zwijają, gniotą, może lepiej jakiś elastyczny? nie znam się wogóle na tym i martwię się jak sobie poradzę.. w sklepie nie zawsze doradzają z sercem... byłam nieraz i rzadko trafiałam na odpowiednie osoby.. może w złe miejsca chodzę język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 3 Kwi 2008, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do bielizny - pod suknię biustonosza nie muszę, mam wszysty w sukni, muszę tylko majtki i pończochy...

jakie Wy wybierzecie? ecru, białe czy cieliste? Zastanawiam się jakie powinnam wybrać.. suknię mam delikatne ecru, ale w świetle dziennym wygląda jak biała.. nie lubię białych pończoch.. ale tylko raz w tym dniu będę miała okazję takie założyc... eh, dylemat oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 4 Kwi 2008, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też nie lubię białych ale zgadzam się że ślub to jedyna okazja dla dorosłej kobiety kiedy może założyć takie i nie wygląda śmiesznie. więc ja chyba też się zdecyduję.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pią 4 Kwi 2008, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba tak.. ale jeszcze się zastanowię.. widziałam panne młodą w cielistych pończochach i nie traciła uroku uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sob 5 Kwi 2008, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dianicho czy faktycznie pas do pończoch może być niewygodny? ja zastanawiałam się aby założyć taki ale teraz już sama nie wiem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Sob 5 Kwi 2008, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja przyjaciółka kupiła pas i pończochy samonośne. Podczas ubierania jednak stwiedziła, że jest jej niewygodnie i założyła pończochy samonosne. Nic jej od nich nie było, a ślub był w sierpniu i było naprawdę gorąco.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sob 5 Kwi 2008, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyobraż sobie jak się koronka zwija - siadasz, tanczysz,, jesli kupisz jakis cienki, nie elastyczny to chyba jest niewygodnie w pasie.. ja chyba zrezygnuje z niego i same ponczochy samonosne kupie...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 41, 42, 43  Następny
Strona 1 z 43

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group