Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

blizny na plecach a suknia ślubna

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MagdalenaZofia
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Cze 2020
Posty: 1
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto 2 Cze 2020, 13:43    Temat postu: blizny na plecach a suknia ślubna Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję porady. Mam problem z bliznami potrądzikowymi na plecach. Moja suknia ślubna ma odkryte plecy (była kupiona 8 miesięcy temu, kiedy nie miałam takiego problemu). Ślub za miesiąc a ja nie wiem jak wybrnąć z tej sytuacji. Wstydzę się tych blizn smutny
Zastanawiam się nad przykryciem pleców makijażem- mocno kryjący podkład, ale obawiam się, że pod wpływem temperatury i czasu po podkładzie nie będzie szybko śladu. Może lepiej przeszyć tył pleców i wszyć siateczkę która nie będzie ładna ale nie bedę się martwić czy widać blizny czy nie...

Pomocy Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Sro 22 Lip 2020, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie to ja nie martwiłabym się takimi bliznami, albo wybrała taką sukienkę, która je w całości zakryje. Ale wiadomo każdy podchodzi do tego tematu inaczej. Moja koleżanka chciałaby jakoś te blizny zatuszować. Więc zakupiła olej tamanu https://manufakturanatura.com/pl/oleje-kosmetyczne/17-olej-tamanu który działa jako środek redukujący blizny oraz może zwalczyć świeże rozstępy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Freya10
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Cze 2020
Posty: 7

PostWysłany: Czw 30 Lip 2020, 20:30    Temat postu: suknia Odpowiedz z cytatem

Skoro pojawił Ci się trądzik na plecach (lub masz te blizny, o których piszesz) to radziłabym Ci iść z suknią do krawcowej. Może faktycznie siateczka zakrywająca plecy nieco "zatuszuje" niedoskonałości. Nie wiem tylko czy taka będzie pasować do Twojej sukni. O makijażu bym nie myślała, jak nawet będziesz tańczyć i jakiś Pan się o Ciebie otrze to jego garnitur chyba będzie do wyrzucenia, a Ty spalisz się ze wstydu...
_________________
Strefa rowerowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domarii
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 6

PostWysłany: Czw 6 Sie 2020, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może jakiś samoopalacz przykryje niekoniecznie trzeba przerabiać suknię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Pon 14 Wrz 2020, 6:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okropna sprawa, ale mam nadzieję, że ktoś Ci już doradził usuwanie blizn w klinice Elite? Okazuje się, że tak naprawdę to oni mają najskuteczniejsze działania i sposoby właśnie na takie problemy. Napisz do nich, to może uda Ci się dostać szybki termin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papatki19
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 344

PostWysłany: Wto 17 Lis 2020, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku blizn, najlepiej jest skorzystać z usług profesjonalistów i udać sie na specjalistyczne zabiegi, które nam w tym pomogą. Ja mogę od siebie polecić klinikę esderm, która takie wykonuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cecysia
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pią 25 Lis 2022, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A próbowałaś preparatów na blizny? Jakichś plastrów albo maści? Ja sama polecam sprawdzić żel contractubex, mi pomógł na przebarwienia po trądziku na twarzy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group