Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wymarzone wnętrze
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Perfekcyjna
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2020
Posty: 55

PostWysłany: Sob 19 Gru 2020, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A potrzebujesz architekta? Nie sprawi ci przyjemności kupienie i wybranie wszystkiego samej? Niż mieszkać w czyjejś wizji? Ja wole po swojemu wszystko zrobić. A meble... jest tyle sklepów ... tyle inspiracji... a szukałam inspiracji na stronach a potem tańszych odpowiedników w innych sklepach. Np ten fotel https://www.edinos.pl/krzeslo-patyczak-w-stylu-retro-modern-baltin-czern-i-buk bardzo mi się spodobał i kupiłam go w sklepie Edinos. Ale pierwotnie widziałam podobne za 900 zł. A za 900 zł to w Edinos mam 3 takie krzesła. przykładów mam wiele mogłabym godzinami podawać przykłady
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SandraLis
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Sty 2017
Posty: 63

PostWysłany: Pon 21 Gru 2020, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zdecydowanie przydałaby się w sypialni toaletka, bo nigdy nie miałam takiej z prawdziwego zdarzenia. Takie toaletki są niedrogie, więc myślę, że niedługo coś zamówię.

oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 20:16    Temat postu: biurko Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zamówiłam prześliczne biurko https://www.edinos.pl/nowoczesne-biurko-haga-czarny-polysk jest bardzo wygodne i tak ładnie wygląda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lblick
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw 6 Maj 2021, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest to, aby urządzić takie wnętrze, w którym będziemy się dobrze czuć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Pią 7 Maj 2021, 7:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym Wam polecić stronę https://selectmeble.pl/27-lozka-dwuosobowe , na której znajdziecie sklep internetowy z meblami. W ich ofercie znajdziecie fantastyczne łóżka dwuosobowe wysuwane, które pozwolą Wam oszczędzić mnóstwo przestrzeni w pomiesczeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izzygnr
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 175

PostWysłany: Pon 24 Maj 2021, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio planuje by w końcu kupić swoje mieszkanie. Przeglądałam wiele ofert deweloperów i znalazłam https://www.eurostyl.com.pl/oferta/nowe-mieszkania-gdansk.html. Według mnie mega fajna oferta mieszkań z Gdańska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myra.luettgen
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Baranów

PostWysłany: Wto 1 Cze 2021, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po ślubie przeprowadzamy się do nowego domku. Zostało jeszcze umeblowanie salonu i zastanawiam się w jakim stylu kupić poszczególne meble. Widziałam w jednym z katalogów w internecie propozycje producenta narożników https://eltap.pl/oferta/Narozniki/10.html Moją uwagę przykuł szczególnie jeden rodzaj w kolorze bordowym. Czy wy decydujecie się na coś nowoczesnego, czy pozostajecie przy stylu klasycznym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maud05
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Cze 2021
Posty: 1
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro 16 Cze 2021, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej podobają mi się wnętrza urządzone w nowoczesnym stylu. Właśnie na takie elementy wyposażenia postawię, kiedy będę urządzał własne mieszkanie. Muszę jak na razie znaleźć jakiś sprawdzony sklep z takimi meblami.
_________________
meble modern classic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marian63
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Lis 2020
Posty: 171

PostWysłany: Wto 14 Wrz 2021, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie wspomniane tu biuro nieruchomości cn-kaczmarek.pl ma bardzo dużą oferte mieszkań na sprzedaż na terenie ślaska. Mieszkania o różnym standardzie, myśle że każdy kto chce mieszkać na śląsku, znajdzie odpowiednią propozycję dla siebie. Ważne jest też to że transakcje tego biura są ubezpieczone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Sro 15 Wrz 2021, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, jak już jesteśmy w temacie mebli, to warto wspomnieć o tym miejscu https://mebel4u.pl/biuro-i-gabinet . Moim zdaniem, mają na tyle ciekawy asortyment że warto się nim zainteresować. Mnie spodobały się meble do biura i chyba zamówię sobie coś nowego do swojej firmy. Mam nadzieje, że mają szybką wysyłkę, ponieważ nie lubię czekać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group