Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Naturalne kosmetyki
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sro 27 Maj 2020, 15:36    Temat postu: Naturalne kosmetyki Odpowiedz z cytatem

Naturalne masło Shea można obecnie w dobrej cenie nabyć w sklepie https://yasmeen.pl/wedlug-marek/kosmetyki/kanaan-naturals.html
Masło to tłoczone na zimno,wzbogacone witaminą E,powinno być podstawą naszej codziennej pielęgnacji.Wspaniale nawilża,zregeneruje i odżywi nasze ciało,sprawi,że po jego wsmarowaniu będziemy też zrelaksowani.Świetnie sprawdzi się bowiem do masażu ciała czy na końcówki włosów i twarz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Nie 19 Lip 2020, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie super odkryciem sa w ogole te weganskie kosmetyki tak jak seria BLUEBERRY C-TOX z Bielendy a dodatkowo mają extra design. Wiec skutecznosc, super sklady i wyglad na 5+
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fluuksa
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2016
Posty: 149

PostWysłany: Wto 4 Sie 2020, 0:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrą marką kosmetyków jest Fitocosmetic - https://www.natinati.pl/pl/kosmetyki-fitocosmetics . W szczególności polecam wypróbować ich żel-olejek do mycia twarzy. Teraz latem sprawdza się rewleacyjnie uśmiech Używam tego z wodą kwiatową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2020, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy któraś z was bierze jakieś suplementy poprawiające urodę? Ja np od dwóch miesiecy zażywam oeparol - to olej z wiesiołka w kapsułkach. Olej swietnie wzmacnia włosy i paznockie i ma doskonały wpływ na skóę .Po wakacjach miałąm strasznie przesuszoną skóę ale dzięki olejowi jest dobrze nawilżona i ma ładny kolor.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cody.stoltenberg
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 5
Skąd: Kluczbork

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2020, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzadko kiedy kosmetyki mają 100% naturalnego składu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Doinformowana
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 24

PostWysłany: Pon 28 Wrz 2020, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja już od dłuższego czasu zaopatruję się w kosmetyki naturalne i muszę przyznać, że moja cera wygląda o wiele lepiej uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Pon 28 Wrz 2020, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię dermokosmetyki marki Novaclear. Mam w planach jutro kupić ich świetną pomadkę ochronną https://novaclear.eu/produkty-winter/ Chłodnych dni będzie coraz więcej. Trzeba się zabezpieczyć. Ostatecznie nie jest to duży wydatek, a ja nie znoszę mieć popękanych ust.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Wto 29 Wrz 2020, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie kosmetyków konopnych na pewno pomogą oni sklep konopny kilku znajomych regularnie robi tam zakupy i wiem że bardzo sobie chwalą. Sama zastanawiam się nad paroma opcjami dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deborah
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Lip 2020
Posty: 558

PostWysłany: Pon 1 Mar 2021, 10:25    Temat postu: Drogeria kosmetyczna Odpowiedz z cytatem

Produkty tego typu kupuję wyłącznie w internetowej drogerii abc Kosmetyczne. Szeroki asortyment kosmetyków do twarzy, ciała, włosów oraz paznokci pozwala na dobranie idealnych produktów do typu naszej skóry. Polecam zerknąć, szczególnie, że paczka dociera w ekspresowym tempie i jest zawsze właściwie zabezpieczona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula13sz
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 61
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 4 Mar 2021, 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja naturalne kosmetyki kupuję tylko z Ben&Anna lub 4Szpaków, jak dla mnie te firmy są na pierwszym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group