Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Odszkodowanie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adaraj
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Sty 2020
Posty: 2

PostWysłany: Sro 27 Maj 2020, 9:53    Temat postu: Odszkodowanie Odpowiedz z cytatem

Miałam wypadek na rowerze, wjechał we mnie samochód. Dalej możecie się domyślić, szpital, rehabilitacja... Chcę się dowiedzieć, czy przysługuje mi odszkodowanie od sprawcy. Gdzie się zgłosić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alinka212
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lut 2019
Posty: 62

PostWysłany: Pią 19 Cze 2020, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym doradziła zgłosić się do kancelarii Eventum Odszkodowania, są z Poznania. Tym bardziej, że taka konsultacja u nich nic nie kosztuje, a pozwoli ocenić sytuację i czy i co da się zrobić. A to najważniejsze. W dochodzeniu odszkodowań ta kancelaria ma ogromne doświadczenie, radzą sobie nawet z trudnymi sprawami. Lepiej polegać na profesjonalistach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 642

PostWysłany: Pon 6 Lip 2020, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, powiedzcie mi czy jeśli zdarzyło się coś takiego, że spotkało mnie zaniżenie odszkodowania wypłaconego mi przez ubezpieczyciela, mam jakieś szansę aby tą kwotę podwyższyć? Czy powinienem zgłosić się do jakiejś kancelarii? Co możecie mi w tej kwestii doradzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja44
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lip 2020
Posty: 9

PostWysłany: Pią 10 Lip 2020, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy dotyczy Cię właśnie ów problem to miej na uwadze, iż znam miejsce, gdzie możesz odczytać o wiele więcej bardzo wnoszących dużo do życia treści na niniejszy temat. Polecam jak tylko znajdziesz czas ponieważ rzeczywiście warto według mnie - http://skupowanieaut.com.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1355

PostWysłany: Pon 12 Paź 2020, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiacie się może nad tym jak się nad tym jak uzyskać zwrot za spadek wartości pojazdu. Zobaczcie na stronę ubytek wartości rynkowej pojazdu to blog gdzie znajdziecie odpowiedź na to pytanie. Poczytajcie o to ważny temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
buni299
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Paź 2020
Posty: 3

PostWysłany: Pią 16 Paź 2020, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile można dostać z takiego odszkodowania?
_________________
pokoje sianożęty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek_eff
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Paź 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią 16 Paź 2020, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam ubezpieczenie sportowe, więc wiem, że przysługiwałoby mi odszkodowanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Wto 24 Lis 2020, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu oczywiście może być wiele niejasności, szczególnie dla zwykłych osób, takich, które nie siedzą na co dzień w ubezpieczeniach. Na pewno warto sprawdzić czy może należy się wam coś z odszkodowania. Tu takie firmy jak https://wieksze-odszkodowanie.pl/sukcesy/ na pewno pomogą. Proponują tu kompleksową pomoc i mogą pochwalić się wieloma wygranymi sprawami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazoo
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2018
Posty: 70

PostWysłany: Czw 31 Gru 2020, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgłoś się do prawnika, bo z doświadczenia wiem, że ubezpieczyciele niechętnie wypłacają odszkodowanie za śmierć, wypadek lub inny rozstrój zdrowia, bo za to są po prostu największe kwoty. Będą robili co się da, aby Ci nie wypłacić nic lub jakieś grosze. Dobry prawnik załatwi Ci duuuużo więcej, więc zdecydowanie warto skorzystać. Mogę polecić Ubi Ius z Lublina oczko
_________________
Już niedługo nadejdzie nasz dzień! <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thea03
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sty 2021
Posty: 4
Skąd: Stomatolog

PostWysłany: Pią 8 Sty 2021, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteś ubezpieczony, to wystarczy udać się do swojego agenta. On powinien wiedzieć jak dalej działać w takiej sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group