Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ubrania ciążowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dominho555
kandydat
kandydat

PostWysłany: Pią 22 Maj 2020, 11:01    Temat postu: Ubrania ciążowe Odpowiedz z cytatem

Witajcie, poszukiwany sklep oferujący dobrej jakości ubrania ciążowe. Cena nie gra roli, a bardziej istotna jest jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
bywalec
bywalec

PostWysłany: Sob 23 Maj 2020, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubrania w większych rozmiarach bardzo dobrej jakości i modne znajdziecie na stronie https://tono.sklep.pl/Typy-sylwetki-plus-size-i-co-nosic-cz-4-figura-cegla-blog-pol-1586203491.html ja tutaj kupiłam fajny dres jest bardzo wygody i miły w dotyku. Uwielbiam go. Na tej stronie macie także bloga warto na niego zajrzeć pomocny i ciekawy. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Juleńka
bywalec
bywalec

PostWysłany: Pon 1 Cze 2020, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzyjcie na ofertę sklepu internetowego Coolmama - oferują dobrej jakości polską odzież - topy,spodnie czy sukienki ciążowe . Ceny są atrakcyjne i to dobre ubrania dla kobiet które szczególnie dbają o komfort
Powrót do góry
elabarbara
bywalec
bywalec

PostWysłany: Pon 8 Cze 2020, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy kupowałyście specjalnie odzież ciążową w ciąży czy raczej większą rozmiarowke czy też chodziłyście w tym co przed ciążą? Bo ja szukam coś dla siebie i jak na razie ciekawe oferty znalazłam na tej stronie https://fashionpolska.pl/odziez-ciazowa . Czy zasadniczo kupowaliście ciuszki większe i w tym chodziliście ?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: