Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

do kogo z tym iść?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leroj
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Maj 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw 21 Maj 2020, 9:32    Temat postu: do kogo z tym iść? Odpowiedz z cytatem

Od tego długiego siedzenia mocno spadła mi forma - i pierwsza przebieżka po lesie skończyła się kontuzją. Wydawało mi się, że samo przejdzie, ale kolano nadal boli - a na pogotowiu nikt nie chce się tym zająć.
Chyba nie mam innego wyjścia, jak iść do prywatnej przychodni, np. https://med-lab.com.pl/ - tylko czy takimi sprawami zajmuje się ortopeda, czy też potrzebny będzie lekarz z inną specjalizacją?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotrwieczorek90
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Cze 2020
Posty: 20

PostWysłany: Czw 27 Sie 2020, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak wspominasz najlepszym wyjściem jest udanie się do ortopedy. Myślę że na początek wystarczy wizyta właśnie u tego typu lekarza. Sam byłem niedawno ortopeda warszawa prywatnie z kręgosłupem i wdrożyliśmy już leczenie które rzeczywiście daje efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jena87
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 18 Lut 2021, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uszkodzona łękotka przyśrodkowa https://chirurgia-kolana.pl/choroby-kolan/uszkodzenie-rogu-tylnego-lakotki-przysrodkowej-czym-jest-jak-diagnozowac-i-leczyc to jeden z najczęstszych urazów w obrębie stawu kolanowego, co wprost związane jest z budową i sposobem funkcjonowania tej części ciała. Łąkotki są delikatnymi, ruchomymi chrząstkami, występującymi parzyście i ulokowanymi pomiędzy powierzchniami stawowymi. Kształtem przypominają półksiężyce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Sro 25 Sie 2021, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci, że ja przez przypadek uszkodziłam sobie kolano wywracając się na prostej drodze. Po wykonaniu badania MR wyszło, że mam pękniętą łąkotkę przyśrodkową i tylną, więc konieczna była artroskopia. Na szczęście lekarze w CM Gamma w Warszawie zareagowali bardzo szybko, więc teraz wspominam to tylko jako wypadek, a kolano wróciło już dawno do pełnej sprawności uśmiech Jeżeli masz takie same problemy, to zgłoś się do nich na Żoliborzu lub Mokotwie. Myśle, że szybko znajdą rozwiązanie Twoich dolegliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 575
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2021, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto udać się z takim problemem do odpowiedniego specjalisty. Mi bardzo pomógł Adrian Stępiński - ortopeda z Poznania. Doskonale diagnozuje problem i skutecznie go leczy. Polecam zajrzeć na jego stronę - https://www.adrianstepinski.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Pon 17 Paź 2022, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często biegacze skarżą się na ból w okolicach pięty. Jak się okazuje wcale przyczyną nie musi być ścięgno Achillesa a dolegliwość opisana na tej stronie https://carolina.pl/klinika-ortopedii-i-traumatologii/stopa/pieta-haglunda/ . Dlatego tak ważne jest aby dokładnie diagnozować dolegliwości i wtedy podjąć trafne ich leczenie. Znaczenie ma to do jakiego lekarza się zapiszemy i jakie badania obrazowe nam zleci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anetcia
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Gru 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto 13 Gru 2022, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podczas tańca w szpilkach stanęłam bardzo niefortunnie, przewróciłam się i uszkodziłam kolano smutny Nic poważnego ale trochę za długo czekałam żeby coś z tym zrobić. Za niedługo zaczynam fizjoterapię w Warszawie u mgr Karola Filipa, bo mój lekarz kazał mi sobie kogoś znaleźć, a o nim przeczytałam co nieco w internecie więc zaufam, że będzie dobrze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tolina
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Gru 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto 13 Gru 2022, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam zielonego pojęcia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1272

PostWysłany: Sob 14 Sty 2023, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę samo już leczenie się jest niezwykle ważne i ja również jestem zdania, że na pewno fajnie jest wiedzieć gdzie w Poznaniu warto się udać. Jak dla mnie zawsze doskonałą opcją jest korzystanie z usług centrum medycznego https://goo.gl/maps/JgyKHEVufiDphC5T8 i właśnie dlatego ja na takich sprawach się koncentruję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Sro 12 Lip 2023, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group