Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ciśnienie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 46

PostWysłany: Sro 29 Kwi 2020, 19:23    Temat postu: ciśnienie Odpowiedz z cytatem

kochani, czy ktoś z was zmaga się z nadciśnieniem? ostatnio mój diagnostic dm 300 pokazuje mi bardzo niefajne wyniki i nie wiem co z tym zrobić. do lekarza teraz nie pójdę, bo wiecie jak jest. jakaś zmiana diety?? coś jeszcze mogę zrobić sama?? zmartwiłam się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1272

PostWysłany: Sob 3 Paź 2020, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli faktycznie may zbyt duże ciśnienie to ja jestem zdania, że należy je zacząć kontrolować i mierzyć codziennie. Właśnie dlatego ja zdecydowałam się na zakup ciśnieniomierza z rankingu https://najlepszecisnieniomierze.com/ i jestem zdania, że jak najbardziej warto jest mieć takie urządzenie medyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
resha
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 117
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw 19 Lis 2020, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parę miesięcy temu coraz gorzej się czułam i poszłam do lekarza rodzinnego, który zmierzył mi ciśnienie. Okazało się właśnie że mam problem z nadciśnieniem i obecnie biorę leki, a poza tym w sklepie https://tanisklepmedyczny.pl/ kupiłam ciśnieniomierz żeby sprawdzać mój stan.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gretchen99
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 1 Gru 2020, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kilku lat biorę tabletki na zbyt wysokie ciśnienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka001
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 94

PostWysłany: Sob 24 Kwi 2021, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze mieć w domu dobrej jakości ciśnieniomierz i kontrolować swoje ciśnienie. Często możemy sobie nawet nie zdawać sprawy, że mamy z nim problem. Tak było z moim mężem. Teraz jest już po wizycie u kardiologa, ma dobrane leki w odpowiednich dawkach. Nawet znalazłam o nich informacje na https://baza-lekow.com.pl/kardiologia/nadcisnienie/ , bardzo pomocna jest ta baza. Każdy lek dokładnie opisany, łącznie z opiniami pacjentów i też ceny i dostępność można sobie sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group