Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Idealne buty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pią 21 Maj 2021, 7:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze przy wyborze butów to muszą być wygodne, żeby noga się też nie pociła. Ja zawsze miałam problem z wyborem butów, ale odkąd zamawiam buty dla siebie z tej strony https://www.sklep-modnybucik.pl/ to nie miałam problemu z butami, mam sportowe i sa mega wygodne, teraz będę szukała dla siebie sandałów i japonek, a już jest wczym wybierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anastazja68
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 56

PostWysłany: Pią 21 Maj 2021, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoje idealne buty znalazłam na stronie sklepu velpa, były naprawdę wygodne i piękne uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Nie 23 Maj 2021, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na tenisówki młodzieżowe Młodzież lubi tego typu buty, tanie, kolorowe o różnych wzorach.Teraz można je kupić w promocyjnych cenach. Ja dla córki chyba kupię od razu kupię dwie pary.

Ostatnio zmieniony przez Frania25 dnia Pią 28 Maj 2021, 7:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Wto 25 Maj 2021, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię zakupy w sieci. Przyznam szczerze, że zamawiam większość rzeczy do szafy. Teraz wpadłam na balerinki gumowe w sklepie internetowym od lubiebuty.pl i chyba się skuszę. Mają szeroką gamę produktową i świetne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Sob 29 Maj 2021, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, jeśli chodzi o na przykład o męskie obuwie to na https://colehaan.pl/collections/view-all-shoes-men znajdziecie bardzo dobre jakościowo buty. No i na długi czas wam posłużą jak będziecie o nie odpowiednio dbać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
durward50
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Wto 8 Cze 2021, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem świeżo upieczoną mamą i chce zadbać najlepiej o moje dziecko. Czytałam ostatnio ciekawy wpis na temat pierwszych butów dla dziecka https://emel.com.pl/wpis/1/zanim-kupisz-pierwsze-buty Teraz wiem na co zwrócić uwagę przy doborze takiego obuwia. Przy okazji widziałam oferty bucików w ciekawych wzorach i pewnie zdecyduję się na zakup.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adria_na
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2020
Posty: 23

PostWysłany: Wto 3 Sie 2021, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buty na wesele powinny łączyć w sobie dwie cechy: piękny wygląd oraz komfort noszenia. Nie mogą być to szpilki, które jak to się mówi, zakładasz tylko po to, by wysiąść z samochodu i przejść z niego kilkanaście kroków do kina, teatru czy do restauracji. Przeciwnie, nawet jeśli na późniejsze godziny masz w planach zmianę obuwia na inne (na niższym obcasie lub z płaską podeszwą) to i tak sporo w tych butach będziesz stać, chodzić i oczywiście tańczyć. Bardzo przydatne rady odnośnie wyboru takich butów znalazłam w tym artykule: https://estetino.pl/jakie-buty-wybrac-na-wesele Polecam przeczytać, warto 😊
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ConnorDexter
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Paź 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią 29 Paź 2021, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne dzięki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Nie 31 Paź 2021, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno ten sklep https://pawpol.com.pl/pol_m_OBUWIE-MESKIE-153.html jest warty uwagi. Znajdziecie tam bowiem sporo różnych ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Uważam, że przede wszystkim należy postawiać na jakość, aby takie buty z powodzeniem służyły przez lata. Poza tym uważam, że buty muszą mieć uniwersalny fason.

Ostatnio zmieniony przez sowa4 dnia Czw 4 Lis 2021, 14:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Wto 2 Lis 2021, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Specjaliści ,którzy pomogą Ci w rozpoczęciu własnej działalności i w uporządkowaniu spraw urzędowych związanych z tworzeniem własnego biznesu Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group