Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

podróż
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adzia
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 26

PostWysłany: Pon 9 Mar 2009, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dotti1984 napisał:
My w pierwszej chwili też mieliśmy na to nie wydawać.Ale potem stwierdziliśmy że za rok czy dwa tym bardziej nie będzie nas na to stać,a teraz przynajmniej jest dobra okazja i troszkę mniej żal wydac na taką wycieczkę. No ale jeszzce zobaczymy czy nam się uda czy nie.

jestem podobnego zdania co dotti1984 Very Happy Troche mi szkoda wydawac tyle kasy na pare dni, ale po 1 nigdy nie bylismy w cieplych krajach a po 2 przyjda inne wydatki (chcemy wziac kredyt) i nie bedzie nas stac na takie wojaże.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pon 9 Mar 2009, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladysunshine napisał:
Korek napisał:
ladysunshine napisał:

A tak na marginesie, to niektóre osoby nie uważają podróży poślubnej za takową jeśli odbywa się ona na terenie kraju. Dla mnie czysta głupota, bo nie każdego stać na jakieś zagraniczne kurorty...


no co Ty Question są tacy Question ale bieda...

Tak, między innymi my. Po prostu mamy inne wydatki na początku, a nie zagraniczne wojaże. Wolę te kasę wydać na dom, a nie na kilka dni rozrywki.


hm, hm, ale lady, pisząc 'bieda' mam nam myśli, że zgadzam się z Tobą Wink podróż poślubna, jak sama nazwa wskazuje, ma być po ślubie, a nie jest nakazane, gdzie Wink wszędzie dobrze, byle z odpowiednią osobą lol uważam, że jak ktoś woli wydać na dom, to ma rację, ale jak ktoś chce gdzieś pojechać, też ma prawo, wszystko jedno, gdzie lol nie popieram jedynie osób, które silą się na Bóg wie co (zastaw się, a postaw się) i jadą na Malediwy tylko dlatego, że kuzynka/sąsiadka/Doda tam była w podróży poślubnej lol lol miesiąc miodowy w Wiśle czy w Wiedniu - co za różnica Question przecież to wyjazd z ukochaną osobą lol miesiąc miodowy dopiero w przyszłym roku, bo czas na inne wydatki Question też w porzo Wink Wink mam nadzieję, że już ok wyjaśniłam lol lol lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
azia
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 381

PostWysłany: Pon 9 Mar 2009, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z tobą co za różnica gdzie się jedzie ważne że z ukochaną osobą. mi by wystarczył nawet tydzień w karpaczu, byleby z moi mężem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Wto 10 Mar 2009, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moja podróż poślubna będzie polegała na przeprowadzcce z mojego domu do domu męża Very Happy lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
supersluby.pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 60
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 10 Mar 2009, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to mam taki plan - po slubie zapolowac na mega last minute.
Tylko czy takie sa? Bo slyszalem, ze o dobrego lasta jest ciezko...choc przy takiej cenie dolara jak teraz to moze jednak trend sie odwroci... Jak myslicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Wto 10 Mar 2009, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem to są naprawde atrakcyjne oferty za niemal "grosze".u mnie niestety to odpada bo dokładny urlop muszę podawać wcześniej.niemoge powiedziec pare dni przed ze mnie przez 2 tygodnie nie bedzie bo urlop bierze.ale gdybym miała taką mozliwośc tez bym pewnie na last polowała.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pią 13 Mar 2009, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korek napisał:
ladysunshine napisał:
Korek napisał:
ladysunshine napisał:

A tak na marginesie, to niektóre osoby nie uważają podróży poślubnej za takową jeśli odbywa się ona na terenie kraju. Dla mnie czysta głupota, bo nie każdego stać na jakieś zagraniczne kurorty...


no co Ty Question są tacy Question ale bieda...

Tak, między innymi my. Po prostu mamy inne wydatki na początku, a nie zagraniczne wojaże. Wolę te kasę wydać na dom, a nie na kilka dni rozrywki.


hm, hm, ale lady, pisząc 'bieda' mam nam myśli, że zgadzam się z Tobą Wink podróż poślubna, jak sama nazwa wskazuje, ma być po ślubie, a nie jest nakazane, gdzie Wink wszędzie dobrze, byle z odpowiednią osobą lol uważam, że jak ktoś woli wydać na dom, to ma rację, ale jak ktoś chce gdzieś pojechać, też ma prawo, wszystko jedno, gdzie lol nie popieram jedynie osób, które silą się na Bóg wie co (zastaw się, a postaw się) i jadą na Malediwy tylko dlatego, że kuzynka/sąsiadka/Doda tam była w podróży poślubnej lol lol miesiąc miodowy w Wiśle czy w Wiedniu - co za różnica Question przecież to wyjazd z ukochaną osobą lol miesiąc miodowy dopiero w przyszłym roku, bo czas na inne wydatki Question też w porzo Wink Wink mam nadzieję, że już ok wyjaśniłam lol lol lol

Źle się zrozumiałyśmy. Sorki. lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mali2210
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 11
Skąd: (vw)pomorze

PostWysłany: Pią 13 Mar 2009, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja planuje niespodziankę mojemu narzeczonemu lol
Mamy jeszcze trochę czasu (04.09.2010), więc odkładam pieniążki i planuje wyjazd do ciepłych krajów! On nic nie podejrzewa i nawet nie myśli o podróży poślubnej Very Happy więc mam nadzieję, że będzie bardzo szczęśliwy! Powiem mu o tym dopiero po ceremonii ślubnej, jak wszystkie nerwy go miną oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pią 13 Mar 2009, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna taka niespodzianka. lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda80
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Sob 14 Mar 2009, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w podróż poślubną jedziemy w miejsce ,gdzie się poznaliśmy 5 lat temu, do Zakopanego. Nawet pokój zarezerwowaliśmy w tym samym pensjonacie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 3 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group