Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaproszenia ślubne
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zdjęcia, podpisy, avatary itp.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Qwerty12345
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lut 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią 8 Lut 2019, 11:54    Temat postu: Zaproszenia ślubne Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim! Pytanie mam odnośnie zaproszeń ślubnych. Wiadomo, ze wszędzie jest ich całe mnóstwo, różne rodzaje, motywy, kolory itd, więc nie miałam problemu znaleźć takich, które nam się spodobają. Sęk w tym, że jedno zaproszenie potrzebujemy napisane w języku Braille'a... mam wujka, który jest niewidomy i chciałabym, żeby zaproszenie, które dostanie od nas było tym, które będzie mógł przeczytać a nie tylko dotknąć i poczuć jedynie strukturę papieru. W związku z tym nasuwa się pytanie gdzie możemy wykonać taką usługę? W Internecie oferują się firmy, które zajmują się hurtowymi zamówieniami typu napisy na opakowaniach lekarstw itp. Jest tu ktoś kto miał już z tym do czynienia i jest w stanie podesłać pomysł lub miejsce, w którym można to zrobić? Granice woj. małopolskiego że śląskim
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Sob 6 Kwi 2019, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zobacz jeszcze na zaproszenia oferowane przez firmę https://farrowdesign.pl/ . Może coś takiego przypadnie Ci do gustu. Oferowane przez nich zaproszenia są estetyczne, subtelne i zarazem eleganckie. Jak to się mówi- wszystko się w nich zgadza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Sro 22 Gru 2021, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz można znaleźć w sieci naprawdę wiele świetnych zaproszeń ślubnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PawełW
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 362

PostWysłany: Pią 24 Gru 2021, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oznacz swoje produkty nadrukiem wskazującym na Twoją firmę czy usługi Printing House druk na płótnie https://printinghouse.pl/druk-na-plotnie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
IgaMazurek
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Gru 2021
Posty: 2

PostWysłany: Wto 28 Gru 2021, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zaproszenia ślubne ze strony www.stronawesela.pl - piękne motywy zaproszeń w różnych stylach pasujące do każdego typu wesela i niedrogie bo wersja podstawowa kosztuje około 1,80 zł uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LilaSzymańska
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2021
Posty: 2

PostWysłany: Wto 28 Gru 2021, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również polecam www.stronawesela.pl uśmiech zamówiłam i jestem zachwycona a długo szukałam swoich wymarzonych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ivycoles
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sty 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pią 21 Sty 2022, 1:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

które dostanie od nas było tym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia Kołodziej
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Gru 2021
Posty: 2

PostWysłany: Pią 21 Sty 2022, 13:42    Temat postu: zaproszenia ślubne Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o zaproszenia ślubne to bardzo polecam www.stronawesela.pl Przemiłe Panie z działu obsługi, szybka realizacja zamówienia a same zaproszenia piękne i starannie wykonane. Zamówiłam u nich również dodatki ślubne - księgę gości, tablice powitalną i plan stołów. Wszystko w motywie zaproszenia ślubnego które wybrałam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marlena69
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Gru 2021
Posty: 9

PostWysłany: Czw 10 Lut 2022, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktem jest, że warto przyłożyć się do zaproszeń, aby goście czuli się w ten sposób docenieni i wyróżnieni.
_________________
LikeStudio
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anatol69212
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Mar 2022
Posty: 5

PostWysłany: Pią 4 Mar 2022, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to takie zaproszenia naprawdę warto zrobić z głową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zdjęcia, podpisy, avatary itp. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group