Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

koronawirus, jak bezpiecznie robić zakupy po...?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madzialena85
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Gru 2016
Posty: 15
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2020, 16:28    Temat postu: koronawirus, jak bezpiecznie robić zakupy po...? Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to jest bardzo ważny temat, gdzie warto w bezpieczny sposób robić zakupy po otwarciu sieci handlowych. Z pewnością należy wybierać małe centra handlowe typu Tkalnia w Pabianicach nieopodal Łodzi. Ci którzy mieszkają w pobliżu powinni przede wszystkim wybrać się właśnie w takie miejsce na zakupy , iż przy każdym wejściu zamontowane są dozowniki z płynem do dezynfekcji po drugie pod każde wejście można podjechać swoim autem. Piszę to głównie do osób, które mieszkają w Pabianicach i w okolicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Sro 29 Kwi 2020, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim odczuciu bardzo fajną inicjatywą jest strona informacyjna: https://e-spotkania.pl/ która została założona z inicjatywy zwykłych ludzi, dla osób, które chcą być na bieżąco z faktami dotyczącymi koronawirusa. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Wto 5 Maj 2020, 4:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, obawiam się, że z pandemią przyjdzie nam się zmagać jeszcze przez jakiś czas, dlatego póki co dla każdego must have poza maseczką jest żel do dezynfekcji rąk. Wygodne w stosowaniu produkty tego rodzaju znajdziemy na https://www.shop-dent.pl/pl/menu/srodki-ochrony-osobistej/zel-do-dezynfekcji-rak-434.html . Są one łatwe w użyciu, nie wymagają zmywania i co najważniejsze skuteczne, bowiem zawartość alkoholu w ich przypadku to minimum 60 %uśmiech.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sro 6 Maj 2020, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koronawirus nakłada na nas nowe obowiązki. Znalazłam w internecie antybakteryjne rozwiązania dla domu https://twojdom.art/dom-w-czasach-epidemii-czyli-antybakteryjne-rozwiazania-dla-domu/ Bardzo pożyteczne sposoby, jak nie dać się zwariować, ale domowymi sposobami uchronić się przed zarażeniem. Poczytajcie, warto zadbać o zdrowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Pią 8 Maj 2020, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie trzeba będzie przez jakiś czas nosić maseczki ochronne aby się ustrzec przed wirusem. Jakoś trudno mi to sobie wyobrazić na dłuższą metę, ale cóż zrobić jeśli taka będzie konieczność. Nawet zastanawiałam się, czy zrobić ich jakiś zapas, bo znowu może być deficyt w sklepach. Szukałam w internecie różnych ofert i znalazłam taką stronę https://www.taniomania.pl/t/maseczki-ochronne . Ceny są naprawdę niskie, więc chyba je zamówię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 456

PostWysłany: Pon 11 Maj 2020, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy przestrzegać zasad bezpieczeństwa, maseczki, rękawiczki i jakoś da radę. I nie dać się zwariować!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Czw 14 Maj 2020, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, bez porządnej maseczki nawet nie ma co wychodzić z domu. Ja mam taką https://www.permanent24.pl/pl/p/Przezroczysta-maska-na-usta%2C-zaslania-usta-i-nos...-przeciwmgielna/328 i naprawdę dobrze się sprawdza. Przywiera do twarzy, nie spada (tak jak te materiałowe) i co ważne - jest wielokrotnego użytku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meki
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Maj 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon 18 Maj 2020, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam inne pytanie skoro już mowa o wirusie język jak w końcu ma być z weselami w najbliższym czasie? bo zamawiam sobie właśnie takie maseczki wielorazowe i zastanawiam się czy nie zacząć szukać jakichś dla pary młodej bo kto wie czy nie będzie trzeba w takich występować Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nowakowski912
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 82

PostWysłany: Pon 8 Cze 2020, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja slyszalem, że już na sali można być bez maseczek ale nadal trzeba zachować odstęp.
fotograf ślubny Katowice
fotograf ślubny Kraków
fotograf ślubny Kielce
fotograf ślubny Warszawa
fotograf ślubny Przemyśl
_________________
fotograf ślubny Kraków
Rób tak żeby pracą bylo Twoje hobby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Wto 23 Cze 2020, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajmy o tym, że nadal istnieje obowiązek zasłaniania nosa i ust w sklepach. Wiele osób lekceważy te kwestie, a moim zdaniem to bardzo egoistyczne postępowanie. Polecam zaopatrzyć się w maseczki: https://www.orteo.pl/maski-ochronne. To nie jest duży wydatek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group