Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Album czy fotoksiążka ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewciaa_p
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 416
Skąd: Pomiechówek

PostWysłany: Sro 9 Sty 2013, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My prawdopodobnie sami zrobimy fotoksiążkę uśmiech zrobiłam już jedną w prezencie dla T. i nawet fajnie wyszła uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 9 Sty 2013, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś kupiłam dla mojej mamy drewniany album/ramkę. Stwierdziła, że woli taki niż tradycyjny, no to będzie miała taki uśmiech Teściom jeszcze kupimy taki sam.

I. powiedział, że skro zależy mi bardziej na albumie, to niech będzie album, a nie fotoksiążka uśmiech Także stanęło na albumie. jupi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Czw 10 Sty 2013, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewciaa_p jak zrobiłaś taką fotoksiążkę?
Pytam bo Ciocia mojego A. też chciała taką jak my mamy a u naszego fotografa to bardzo drogo wychodzi.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 10 Sty 2013, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ann poszukaj w necie, bardzo wiele firm proponuje wykonanie fotoksiążki w różnych cenach. Często są też na to kupony na grouponie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewciaa_p
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 416
Skąd: Pomiechówek

PostWysłany: Czw 10 Sty 2013, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annn napisał:
ewciaa_p jak zrobiłaś taką fotoksiążkę?
Pytam bo Ciocia mojego A. też chciała taką jak my mamy a u naszego fotografa to bardzo drogo wychodzi.

Ja zrobiłam przez internet, właściwie w każdej firmie gdzie można zdjęcia przez internet wywołać można też taką fotoksiążkę wykonać uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Pią 11 Sty 2013, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłam, dużo taniej niż u naszego fotografa uśmiech dzięki za podpowiedź.

Ja mam taki problem odnośnie fotoksiążki. Otóż złożyłam zamówienie a projekt wykonywałam sama. wymagania były takie aby obraz miał odpowiednią wielkość (i ma) oraz musi mieć rozdzielczość 300dpi.
Wydawało mi się że zmieniłam tę rozdzielczość z 72 na 300 ale po wysłaniu dostałam maila zwrotnego od Pana że zdjęcia nadal mają 72 dpi. Jak mam to zmienić aby było dobrze? (do dyspozycji mam Gimpa) proszę o szybką pomoc.


Znalazłam instrukcję w sieci, jak to zrobić za pomocą gimpa, i zrobiłam wszystko jak należy, ale Pan z aukcji twierdzi że nadal jest to źle zrobione.
/scaliłem posty= mod/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 26 Sty 2013, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annn napisał:
Znalazłam, dużo taniej niż u naszego fotografa uśmiech dzięki za podpowiedź.

Ja mam taki problem odnośnie fotoksiążki. Otóż złożyłam zamówienie a projekt wykonywałam sama. wymagania były takie aby obraz miał odpowiednią wielkość (i ma) oraz musi mieć rozdzielczość 300dpi.
Wydawało mi się że zmieniłam tę rozdzielczość z 72 na 300 ale po wysłaniu dostałam maila zwrotnego od Pana że zdjęcia nadal mają 72 dpi. Jak mam to zmienić aby było dobrze? (do dyspozycji mam Gimpa) proszę o szybką pomoc.


Znalazłam instrukcję w sieci, jak to zrobić za pomocą gimpa, i zrobiłam wszystko jak należy, ale Pan z aukcji twierdzi że nadal jest to źle zrobione.
/scaliłem posty= mod/

Jeśli się nie udało, napisz na priva, coś poradzimy.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Sob 26 Sty 2013, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pomocą Ariene poradziliśmy sobie z problemem uśmiech

Dla wyjaśnienia, okazało się że Pan u którego składałam zamówienie tych poprawionych plików nawet nie otworzył, zobaczył na serwerze tę samą nazwę i stwierdził że nadal są takie same (tylko po nazwie) po zmienieniu nazwy plików, ponownym wysłaniu i moim telefonie, i "upierdliwości" łaskawie otworzył pliki i zobaczył że poprawione są, i mają po te 300dpi. Podobno "profesjonalista" Rolling Eyes

Dziękuję za zainteresowanie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RudaFotoArt
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 9
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie 27 Sty 2013, 9:52    Temat postu: Zdecydowanie album Odpowiedz z cytatem

Może i jestem sentymentalna...
ale mam taki album z kartonowymi kartami przekładanymi pergaminem jeszcze z mojego dzieciństwa.
I taki sam proponuję teraz jak robię dla kogoś zdjęcia, jeszcze lepiej gdy parze młodej budżet pozwala na wykonanie fotografii techniką analogową, takie zdjęcia, przy odrobinie troski są ponadczasowe. Za 20-30 lat będą wyglądały prawie tak samo, może troszkę pożółkną co wzbudzi nasz sentyment.
Wtedy możemy usiąść przy herbacie i pokazać album naszym dzieciom wspominając. Może w tej chwili o tym nie myślimy, ale tak właśnie będzie.
Niestety nie jesteśmy tego pewni jeśli chodzi o kolorowe wydruki.
Oglądając fotki znajomych stojące kilka lat na półce już widać po nich upływ czasu, a zdjęcie mojej mamy jak była młoda, cały czas wisi na ścianie bez utraty jakości...
I rozczula......
_________________
latające talerze przyszłością stołówek uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ludka86
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Wrz 2011
Posty: 31

PostWysłany: Nie 27 Sie 2017, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak w ogóle wiecie jaka jest różnica miedzy ślubną fotoksiążką a fotoalbumem? Jeśli nie polecam przeczytać ten artykuł: Fotoksiążka, fotoalbum - różnice uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następny
Strona 18 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group