Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nowe mieszkanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mleczna
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Paź 2021
Posty: 42

PostWysłany: Pią 23 Wrz 2022, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dzisiaj trafiłam na https://nadjasieniem.pl/o-deweloperze/ i rozważam zakup mieszkania od tego dewelopera. Długo zwlekałam z kupnem własnego eM i żałuję. Mogłam to wcześniej ogarnąć a teraz sytuacja jest kiepska. Mimo to mam zamiar działać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
vlad_smirnov
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lip 2020
Posty: 38

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2022, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś tu marzy o mieszkaniach na Florydzie.
Myślę, że to bardzo dobra inwestycja w nieruchomości i generalnie świetna opcja na całe życie. Znam agencję, która pomoże Ci wybrać apartamenty Floryda zgodnie z Twoimi wymaganiami.
To agencja, w której pracują profesjonaliści, którzy będą w stanie spełnić wszystkie Twoje życzenia i znaleźć najlepsze apartamenty właśnie dla Ciebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Nie 25 Wrz 2022, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie macie zdanie na temat obecnych cen nieruchomości w Polsce?

lamele ścienne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2022, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy jaka lokalizacja ale jeśli chodzi o Wrocław to warto zwrócić uwagę na osiedle Nowe Miasto Jagodno, podobno mają tam być w sprzedaży jeszcze domy a to bardzo szybko rozwijająca się dzielnica miasta, więc myślę że warto tam zainwestować jeśli chcesz kupić nieruchomość
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Wto 27 Wrz 2022, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz zakupić mieszkanie na terenie śląska to warto korzystać z ofert biura nieruchomości https://www.cn-kaczmarek.pl/ bo dzięki nim oszczędzisz czas i pieniądze. Dobiorą ci odpowiedni lokal i pomogą z uzyskaniem kredytu czy domknięcia transakcji. Według mnie to najbezpieczniejsza forma na zakup.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tolas002
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 23

PostWysłany: Czw 29 Wrz 2022, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie wynajmuje nowe mieszkanie i jestem bardzo z niego zadowolona. Na stronie https://hosthelper.pl/blog/o-czym-pamietac-chcac-bezpiecznie-wynajac-mieszkanie/ wcześniej przeczytałam jak to ma wyglądać jak wynajmujemy mieszkanie od kogoś. Uważam ze jest tam wszystko fajnie opisane i pomocne dla nas. Mają tam również inne wpisy. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madonna71
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Paź 2022
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 13 Paź 2022, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad mieszkaniem w Warszawie - https://www.janpul.pl/. Warszawa to największe polskie miasto, którego rozwój jest niesamowicie dynamiczny, co rzecz jasna przyciąga wielu młodych ludzi i nie tylko. Powodów, dla których warto zamieszkać w tym mieście, jest naprawdę wiele. Może być to szeroki wybór prestiżowych uczelni, ogromny rynek pracy, lub możliwość rozwoju w dowolnej sferze życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trenton94
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Paź 2022
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 14 Paź 2022, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawo reguluje kwestię wypowiedzenia umowy najmu przez właściciela, ale warto ją dokładniej opisać również w umowie najmu. Co istotne, właściciel może wypowiedzieć umowę jedynie w konkretnych przypadkach, koniecznie w formie pisemnej, ze wskazaniem przyczyny wypowiedzenia.
_________________
Wynajem mieszkania - na co zwrócić uwagę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3615

PostWysłany: Pon 24 Paź 2022, 5:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele ciekawych ofert mieszkań z pewnością znajdziesz w fachowym i sprawdzonym biurze nieruchomości. Jedną z firm działających w tej branży i zajmująca się kompleksowo kupnem, sprzedażą i wynajmem jest https://hestianieruchomosci.pl. Dbają oni o wysoki standard i jakość wykonywanych usług, dlatego pracują zgodnie z kodeksem etycznym, który daje poczucie bezpieczeństwa. Ich podejście do powierzonej sprawy to całokształt doświadczenia a także wysokiego profesjonalizmu i niekonwencjonalnego spojrzenia na rynek nieruchomości. Dokładają wszelkich starań do maksymalnego zadowolenia klienta. Szczerze polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Modzik
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Mar 2022
Posty: 73

PostWysłany: Pią 4 Lis 2022, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystna cenowo oferta znajduje się na stronie znanego, działającego od wielu lat dewelopera: https://omegabuildings.pl/mieszkania/smolec . Osiedla znajdują się w pięknych zielonych okolicach, budynki wyróżnia niska zabudowa oraz bogato zorganizowana cała infrastruktura.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group