Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sala, restauracja w Sosnowcu

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nova85
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Mar 2008
Posty: 0
Skąd: sosnowiec

PostWysłany: Sob 29 Mar 2008, 13:39    Temat postu: Sala, restauracja w Sosnowcu Odpowiedz z cytatem

Witam! jestem nowa na forum i potrzebuję waszej pomocy. Planujemy z narzeczonym wziąć ślub w 2009r ale jeszcze nie wybraliśmy sali ( może być restauracja) Przyjęcie ma być skromne bo na ok 40-45 osób ... i tu prośba do was jak możecie polecić jakieś fajne miejsca to proszę piszcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 3 Kwi 2008, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nova85 - spróbuj poszukać w internecie.. poszukaj też może portalu lub forum z Twojego województwa o tematyce ślubnej - tam mogą byc reklamy różnych restauracji..
Zajrzyj może do książki telefonicznej i poszukaj restauracji z Twojego miasta, na pewno mają kontakty mailowe - napisz czeo oczekujesz, zaproponuja cenę i wybierzecie najlepszą ofertę dla Was...
to jedyne co mogę doradzić... według mnie nawet dla takiej małej liczby osób, powinniście już się zorientować w salach, bo później może być ciężko (pamiętaj że mówię o realiach w warszawie) może u was aż takiej nagonki nie ma język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nova85
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Mar 2008
Posty: 0
Skąd: sosnowiec

PostWysłany: Pią 4 Kwi 2008, 12:30    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

dziękuję za podpowiedzi , z niektórych już skorzystałam. Ale ważne są również dla mnie opinie ludzi którzy byli już na weselu w jakimś fajnym lokalu , wiele się już naczytałam ,że lokal był fajny ale były zastrzeżenia do obsługi lub innych rzeczy. Na szczęście na małe wesela nie ma aż tak dużego popytu i mamy jeszcze trochę czasu. Pozdrawiam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group