Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kontrowersyjne zabawy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Oczepiny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2011, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj tam, ja na niektórych weselach nawet całkiem całkiem sie bawiłam przy disco polo język i to mimo klasycznego muzycznego wykształcenia.
Żenujące w całej sprawie jest tylko to,że za te pieniądze ludzie mogli uratować swój dom przed ruiną.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2011, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek86 napisał:
bosze Pralinka to jeszcze takie wesela się "praktykuje". Mi się to kojarzy właśnie z filmem Wesele. A tego filmu bardzo nie lubię, bo uparcie twierdziłam,że jest on przesadnie przerysowany i prześmiewczy, no i że takie rzeczy się nie zdarzają... Rolling Eyes Jak to człowiek całe życie się uczy....


No niestety, film "Wesele" to dla mnie dramat, a nie komedia. Są tacy, którzy oglądają i nie widzą nic dziwnego w tym filmie. Wesele jak wesele, każdy robi je na swoim poziomie kultury, ale to pomieszanie przepychu ( suknia, samochód) i "wiochą" (brud, smród, alkohol, muzyka, zabawy) wyszło kiczowato. Wywalili tyle kasy na tak beznadziejną imprezę, a mogli za te pieniądze zrobić chociaż łazienkę w domu, założyć centralne ogrzewanie, czy okna wymienić żeby dzieci się nie przeziębiały.
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2011, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

film jest tak naprawdę bardzo smutny.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 27 Gru 2011, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

temat trochę przycichł, ale ja też mam coś do opowiedzenia... oczko
Byłam na weselu u koleżanki, na którym po oczepinach nowi Państwo Młodzi mieli zatańczyć... erotyczny taniec. Nie, to nie byli ludzie, którzy w ogóle są parą. To była młoda dziewczyna, która bardzo wczuła się w swoją rolę i zaczęła owijać się między nogami nowego Pana Młodego... rozpinała mu koszulę i zdjęła krawat... a on... był 60 letnim kawalerem, Włochem nieznającym polskiego, który nie za bardzo wiedział o co chodzi lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Wto 27 Gru 2011, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to żenada. Nie wyobrażam sobie czegoś takiego na moim weselu. W ogóle taki rodzaj zabawy mnie nie bawi.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 27 Gru 2011, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie też. to nie było śmieszne nawet wtedy, gdy się to oglądało mając dobry, weselny nastrój oczko
Wszystko zależy chyba od Państwa Młodych. My od razu zastrzegliśmy: "żadnego przebierania się w bobasy, biegania ze stanikami w rękach"... W ogóle uważam, że zabawy nie powinny być gwarantem dobrej zabawy gości (jakkolwiek to brzmi oczko ). Zespół czy dj ma tak grać/puszczać taką muzykę, żeby ludzie tańczyli i bawili się dobrze bez uprzykrzania im wieczoru grami, w które wcale nie chcą się bawić... To trudne, wesele nie trwa przecież 2 godzin, ale według mnie tak właśnie powinno być uśmiech Jedna czy dwie zabawy przy oczepinach, a potem to już takie integracyjne dla wszystkich, jak np. pociąg przez różne kraje, gdzie w Grecji tańczy się zorbę, a we Francji kankana (cancana?) uśmiech I goście się wtedy zżyją bardziej i nie będzie takiej sytuacji, że 10 osób się bawi na środku, a 100 siedzi przy stolikach, patrzy i się nudzi uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Wto 27 Gru 2011, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak samo myślę uśmiech. I znając moich gości, średno śmieszne zabawy tylko będą ich drażniły. Jeśli jest odpowiednio charyzmatyczny zespół, da radę rozruszać publiczność bez jakichś wydumanych, nieśmiesznych zabaw.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 27 Gru 2011, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem świadkiem oczepin, w której PM rzucała pudełeczka, w nich były karteczki z imionami PM, ale w jednym była też data ślubu i to oznaczało zwycięstwo w oczepinach, pech chciał, że trafiło się to małej dziewczynce, która po złapaniu ..poszła się bawić z rówieśnikami.
Trzeba było zorganizować oczepiny tradycyjne, a śledztwo w sprawie braku zwycięskiego losu rozwiązano dopiero kilka godzin później.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
miki005
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 136

PostWysłany: Wto 3 Kwi 2012, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio na weselu widziałam taką zabawę: pięć par chłopak i dziewczyna, panowie siedzą na krzesłach panie stoją za nimi, zaba polega na tym że pani śpiewa kawałek piosenki np" szła dzieweczka..." i następnie pertner nabiera wody do buzi i spiewa to samo. Jak wodzirej powiedział na czym ma polegać zabawa to myślałam że będzie głupia, ale była bardzo śmieszna, i ci co się bawili i ci co obserwowali mieli niezły ubaw. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 13 Cze 2012, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest mnóstwo żenujących zabaw, które nie rozumiem zbytnio co niby mają mieć na celu pytajnik

np zabawa z bananem, który panowie wkładają między nogi i która dziewczyna szybciej go zje, albo panowie wkładają w rozporek butelkę, kobitki dostają szklankę wody i mają jak najszybciej butelkę napełnić.

Radziłabym unikać zabaw z podtekstem erotyczny, ze zmuszaniem gości do picia alkoholu - typu konkurs, która drużyna wypije szybciej flaszkę, oraz z wyłudzaniem od gości pieniędzy, typu zapłacić za zatańczenie z młodą lub młodym, czy zbieranie na wózek.

Wybierajcie takie zabawy w jakich sami chętnie wzięlibyście udział jako goście uśmiech

Znalazłam fajną stronkę z zabawami polecanymi i tymi których należy unikać uśmiech

http://www.slubomania.pl/index.php/zabawy-weselne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Oczepiny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następny
Strona 23 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group