Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

okres
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 99, 100, 101  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Wto 28 Sty 2020, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak sobie radzicie z dolegliwościami bólowymi? Bo mi bardzo pomaga vemonis femi. Zanim go odkryłąm to miałąm naprawde mega problemy podczas okresu. Czasem ból był tak silny ze musiałam brać urlop na rządanie bo nie byłam w stanie zwlec się z łóżka ;/ na szczescie po vamonisie szybko mi przechodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mathias48
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lut 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 7 Lut 2020, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym zapytać Was o to ile trwa pierwszy okres po porodzie. Jak to wyglądało u Was? U mnie miesiączka trwała bardzo krótko i nie wiem czy można ją w ogóle tak nazwać. Szukam również porad na innych forach i blogach np. https://www.jamama.pl/ciaza-i-porod/porod-i-polog/pierwsza-miesiaczka-po-porodzie-kiedy-objawy-ile-trwa-11/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Pon 10 Lut 2020, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, ale różnie pewnie z tym bywa. Jeśli chodzi dolegliwości bólowe to koniecznie trzeba się zdiagnozować w kierunku endometriozy. Wiele kobiet na to choruje ale niewiele o tym wie. W medicover można się przebadać pod okiem specjalistów w tej dziedzinie, jest też możliwość skorzystania z pomocy dietetyka i fizjoterapeuty, odpowiednie ćwiczenia i dieta mogą bardzo poprawić komfort życia przy tej chorobie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 11 Lut 2020, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też męczył bolesny i ofity okres ale odkąd stosuję tabletki antykoncepcyjne uspokoiło się wszystko, czytałam tu http://antykoncepcjanamiare.pl/bolesne-miesiaczki-zapytaj-lekarza-o-tabletki-antykoncepcyjne/ że właśnie hormonalna antykoncepcja ma taki pozytywny wpływ na bolesne miesiączki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewula 72
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Wrz 2018
Posty: 68

PostWysłany: Sob 15 Lut 2020, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fakt antykoncepcja mi bardzo pomogła jesli chodzi o dolegliwości z miesiączką. Wcześniej to musiałam brać ciągle mocne leki przeciwbólowe, żeby jakoś funkcjonować..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaroma
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 70

PostWysłany: Sob 15 Lut 2020, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez stosuje antykoncepcję i fakt pomogła mi na trudne miesiaczki.Ale libido to porażka... I nie wiem szczerrze jak to ugryżc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewula 72
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Wrz 2018
Posty: 68

PostWysłany: Sob 15 Lut 2020, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaroma napisał:
Ja tez stosuje antykoncepcję i fakt pomogła mi na trudne miesiaczki.Ale libido to porażka... I nie wiem szczerrze jak to ugryżc?


Musisz iść do swojego lekarza ,powiedziec mu ze ta antykoncepcja ,która ci dobrał jest dla ciebie nieodpowiednia i wtedy ci zmieni na inna,zrobi odpowiednie badania i z pewnością w końcu uda się dobrać taką która cię zadowoli i nie bedzie dawałą skutków ubocznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaroma
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 70

PostWysłany: Sob 15 Lut 2020, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm to musz etak zrobic. a co ty stosujesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewula 72
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Wrz 2018
Posty: 68

PostWysłany: Sob 15 Lut 2020, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stosuję belarę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Pią 20 Mar 2020, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No włąsnie sama jestem z tych, które mają bolesny okres.Chociaż i tak jest o wiele lepiej niż w czasach kiedy chodziłam do szkoły. Miałam wtedy taki mocny okres, że po prostu lało się ze mnie i niekiedy mama pisała mi zwolnienie od szkoły....

Obecnie jest już troche lepiej ale nadal boli mnie brzuch i czasami z tego bólu brzucha boli mnie głowa. Staram się przy tym ograniczać branie tabletek przeciwbólowych bo wiem, ze to wcale nie jest takie dobre i moze negatywnie działąć na wątrobę i powodować uzależnienie.

Dziewczyny polecam poczytanie sobie o oleju cbd, mi naprawdę pomógł. Jest naukowo udowodnione, ze ma dobre działanie przeciwbólowe i w moim przypadku tak własnie jest.
https://www.zdrowy-styl-zycia.pl/produkty-z-konopi-wloknistych-legalne-lecznicze-konopie-dla-kazdego/

Poczytajcie sobie na stronie
_________________
Przyszła panna młoda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 99, 100, 101  Następny
Strona 100 z 101

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group