Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

okres
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 97, 98, 99, 100, 101  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2015, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewczyny.uśmiech Najważniejsze, że ostatnimi czasy jest lepiej. Biorę leki, ćwiczę, trzymam dietę. Jakoś reguluję te hormony.uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2015, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dieta nie wpływa Tobie na miesiączkę ? Moją koleżankę dieta pozbawiła miesiączki na 3 miesiące ( nie była w ciąży ) A co co dzidziusia to mam nadzieję że szybko się pochwalisz odmiennym stanem uśmiech
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2015, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasiulka59 napisał:
A dieta nie wpływa Tobie na miesiączkę ? Moją koleżankę dieta pozbawiła miesiączki na 3 miesiące ( nie była w ciąży ) A co co dzidziusia to mam nadzieję że szybko się pochwalisz odmiennym stanem uśmiech
Ale to nie jest nic dobrego. Okres zanika kiedy organizm dostaje zbyt małe ilości pokarmu, które nie wystarczają kobiecie, a co dopiero dziecku. Dlatego organizm automatycznie wyłącza możliwość zapłodnienia, bo dziecko prawdopodobnie by nie przeżyło, albo było ciężko chore.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2015, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego wiem ,że nie zawsze dieta dobrze wpływa na miesiączkę czasem może zaniknąć a czasem opróżnić albo przyśpieszyć menstruacje. Chyba że jest stosowana pod okiem dietetyka to zawsze już inaczej uśmiech Nie jest ( dieta) taka zła uśmiech sama bym z chęcią stosowała jakąś dietę ale nie mam na tyle silnej woli uśmiech A co do okresu w dniu ślubu to jeśli dalej będzie jak jest to niestety wypadnie dokładnie w dzień ślubu ....
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2015, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasiulka59 napisał:
A dieta nie wpływa Tobie na miesiączkę ? Moją koleżankę dieta pozbawiła miesiączki na 3 miesiące ( nie była w ciąży ) A co co dzidziusia to mam nadzieję że szybko się pochwalisz odmiennym stanem uśmiech

Dieta to może co najwyżej wyregulować mi miesiączkę.uśmiech Koleżanka prawdopodobnie się głodziła. To częsty skutek uboczny restrykcyjnej diety.
No i rzadko używam sformułowania dieta, ja po prostu zdrowo się odżywiam. To jest zmiana na całe życie. Jak ktoś stosuje taką przysłowiową dietę, że się mocno ogranicza z myślą, że sobie kiedyś odbije to to zawsze przynosi negatywne efekty.
Zdrowe odżywianie nigdy nie rozreguluje okresu.uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2015, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowe odżywianie a dieta to dwie różne sprawy uśmiech Bo dieta faktycznie może spustoszyć kobiecy organizm uśmiech I najgorszy jest efekt jojo język ja właśnie bym chciała ten okres tak naturalnie opóżnić język ale ciąża w grę nie wchodzi język
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2015, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta diecie nierówna. Np. dieta plaż południowych nie jest taka zła, a np. dieta 1000 kcal nic dobrego nie przyniesie.
Jednak jeżeli odchudzam się zdrowym odżywianiem, ale w lekko okrojonej ilości spożywanych kalorii to tez mogę to nazwać dietą, bo po skończonej redukcji zawsze zwiększę ilość kalorii co by zakończyć proces utraty wagi.
TYLKO z głową. Nie zawsze potrzeba dietetyka. Ale trzeba troszkę wiedzy i świadomości. Ludzie robią sobie krzywdę brakiem wiedzy zazwyczaj.
I żeby nie było, że "taka jestem mądra", ale kilka dobrych lat temu miałam anoreksję bulimiczną.
Brak wiedzy i chęć schudnięcia doprowadził mnie do ruiny. Do dzisiaj walczę z powikłaniami... i o dziwo mam nadwagę.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2015, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz ja akurat w dietach nie siedzę uśmiech Wiem tylko tyle że nie zawsze przynosi oczekiwany rezultat uśmiech ważne że pokonałaś anoreksję uśmiech a co do tych dzieci ile chcecie mieć ?uśmiech
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2015, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno, albo dwójkę, jak natura da:).
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2015, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odrazu blizniaki uśmiech taka niespodzianka by była język
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 97, 98, 99, 100, 101  Następny
Strona 98 z 101

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group