Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

okres
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 99, 100, 101
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Pią 16 Paź 2020, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już dawno nie miałam bolących okresów i szczerze to nawet nie chce wracać pamięcią do takich rzeczy. Dużo się wtedy nacierpiałam no i też sporo tabletek przeciwbólowych łykałam. No ale teraz już nie muszę się niczego obawiać, bo antykoncepcja hormonalna i moje tabletki vines działają zarówno na brak pms jak i oczywiście zabezpieczenie przed ciążą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Pon 26 Paź 2020, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście, ale może to być poważna choroba więc zawsze trzeba o tym mówić lekarzowi, bo nie zawsze "taka nasz uroda", żona też kiedyś miała bóle na które nic nie pomagało a potem się okazało że choruje na endometriozę i trafiła na szczęście do szpitala medicover
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anetka44
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Maj 2022
Posty: 49

PostWysłany: Sro 3 Sie 2022, 5:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wedlug mnie zdecydowanie jeśli szukacie naprawdę dobrej jakości leków do problemów z infekcjami pochwy i tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę aptekę Gemini w której można znaleźć wszystko co potrzebne. Mi pomaga Gynoxin Optima https://gemini.pl/gynoxin-optima-200-mg-3-kapsulki-dopochwowe-miekkie-0061039 który sprawdza się w leczeniu grzybiczego zapalenia pochwy i sromu oraz w leczeniu zakażeń mieszanych pochwy. Ogólnie bardzo sprawna dostawa, no i naprawdę wygodne zakupy online. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Pon 3 Kwi 2023, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie wiecie jak rozpoznać dni płodne, to żaden wstyd. Teraz jest masa różnych blogów, artykułów, pomocy. Ja korzystałam z https://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/jak-rozpoznac-dni-plodne-poznaj-najwazniejsze-symptomy
i wszystko tam jest świetnie opisane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Wto 25 Kwi 2023, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam dośc obfite miesiączki i przyznzam szczerze, że trudno było mi znalezc tampony, które byłyby odpowiednio chłonne. aż w końcu odkryłam markę Ginger. na pierwsze dni wybieram opcję super, potem przechodzę na normal. dodatkowym plusem jest fakt, ze są w 100% bezpieczne, wykonane z czystej, organicznej bawełny, bez dodatku chemii, alergenów i zapachów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
babina
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2023
Posty: 14

PostWysłany: Pią 28 Lip 2023, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się ostatnio przerzuciłam na ekologiczne produktu higieniczne. Próbowałam kubeczka, ale jakoś wciąż nie mogę się przekonać. Ale za to zaczęłam stosować ekologiczne podpaski z Ginger Organic. Jakoś tak mi lepiej bo one są robione z certyfikowanej organicznej bawełny, bez chloru, bez pestycydów... Czuje że robię coś dobrego dla środowiska i dla siebie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 99, 100, 101
Strona 101 z 101

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group