Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

paznokcie na ślub
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rewo13
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Kwi 2019
Posty: 13

PostWysłany: Sro 22 Lip 2020, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja korzystałam z manicure warszawa wola. Bardzo polecam ten salon. Sama nie byłam pewna jakie paznokcie chce na ślub, ale personel mi doradził. Panie są bardzo uprzejme i dobrze wykonują zabiegi, polecam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miley2
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Wrz 2020
Posty: 10

PostWysłany: Pon 7 Wrz 2020, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nudziaki ale bez żadnych kryształków babyboomer itd, proste i krótkie, delikatne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Sro 10 Lut 2021, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz unikatowego koloru lakieru to wpadnij do nich https://nails.pl maja chyba wszystkie u siebie Very Happy Mega ogromny wybór materiałów i akcesoriów potrzebnych do manicure.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anitkakolesniuk
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Maj 2017
Posty: 69

PostWysłany: Sro 10 Lut 2021, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klasyka czyli baby boomer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiteki
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lut 2021
Posty: 3

PostWysłany: Pon 15 Lut 2021, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej wiejsc w grafikę i wybrać to co wam się podoba uśmiech
_________________
litery przestrzenne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paznokciowe_Love
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Mar 2021
Posty: 5

PostWysłany: Sro 31 Mar 2021, 10:56    Temat postu: Indigo sklep online Odpowiedz z cytatem

Ja akurat lubię sama robić paznokcie. Niedawno przed swoim ślubem odkryłam Indigo sklep online, gdzie znalazłam idealny odcień nude, którym wykonałam ślubne manicure. Jeżeli lubicie naturalny efekt, pięknych, zdrowych paznokci to polecam Wam odcień - Strawberry Milk. To chyba mój ulubiony kolor. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niebieskookazosia
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2021
Posty: 36
Skąd: Niechorze

PostWysłany: Pon 12 Kwi 2021, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chcę mieć po prostu paznokcie w kolorze czerwonego wina, bez udziwnień Smile koleżanka ma lampę do hybryd, to mi zrobi, miałam ogarnąć tylko lakier, zamówiłam tradycyjnego Semilaca z Notino.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Wto 18 Maj 2021, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie samodzielnie też fajnie możecie pomalować sobie pazurki, wystarczy właśnie mieć dobre lakiery. A z tego co zauważyłam, to tutaj https://konsultantka.pl/produkty/ świetne produkty. Sami się przekonajcie... Aaaa... Jak chcecie przykładowo kupować kosmetyki Avon nawet o 45% taniej, to zostańcie ich konsultantkami. To się naprawdę opłaci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Sro 19 Maj 2021, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrafisz, warto zrobić sobie paznokcie samemu, aby były odpowiedniej długości i koloru. Na stronie: https://lakieryhybrydowe.pl/ znajdziesz wszystkie niezbędne do tego akcesoria w dobrej cenie i super jakości. Polecam - na pewno będziesz z nich zadowolona uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Czw 20 Maj 2021, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mają być na ślub to idź do salonu żeby nie było wpadki jak coś nie wyjdzie robiąc samej. Może ci się spodobać folia holograficzna do paznokci bo daje fajne efekty. Jak lubisz coś ekstra to paznokcie na bazie takiej folii będą dobrym wyborem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group