Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Samochody używane
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka
View previous topic :: View next topic  
Author Message
seweryn
kandydat
kandydat


Joined: 02 Oct 2020
Posts: 92

PostPosted: Tue 2 Mar 2021, 20:19    Post subject: Reply with quote

Mnie szczerze to na nowe auto nie stać, dlatego rozglądam się na czymś używanym ale oczywiście sprawnym i by cieszyło moje oko. Sporo dobrych opinii znalazłem ostanie o toyocie https://polscykierowcy.pl/toyota-corolla-e12-kupujesz-uzywany-samochod-sprawdz-na-co-zwrocic-uwage-podczas-zakupu/ i coraz bardziej przymierzam się właśnie do jej zakupu.
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Marian63
bywalec
bywalec


Joined: 29 Nov 2020
Posts: 171

PostPosted: Thu 30 Sep 2021, 12:11    Post subject: Reply with quote

Jeśli planujesz kupić auto używane to zobacz tu https://superpolisa.pl/faq/kupno-samochodu-bez-waznego-oc/ Kupując auto to sprzedający powinien ci przekazać kompletem kluczyków,dokumenty oraz umowę ubezpieczenia OC. A co zrobić jak auto nie było ubezpieczone? - przeczytaj.
Back to top
View user's profile Send private message
angelinajos
kandydat
kandydat


Joined: 18 Jan 2019
Posts: 19

PostPosted: Mon 4 Oct 2021, 8:04    Post subject: Reply with quote

Możesz sprawdzić na skupie złomu, z tego co wiem wiele takich firm zajmuje się również skupowaniem aut. Będą to zapewne samochody w takim sobie stanie, ale tanie.
Back to top
View user's profile Send private message
humbelina
bywalec
bywalec


Joined: 08 Feb 2021
Posts: 175

PostPosted: Fri 8 Oct 2021, 9:55    Post subject: Reply with quote

Z samochodem to nigdy nic nie wiadomo. Moje auto się ostatnio popsuło - i to na środku miasta. Dobrze, że wybrałam holowanie Poznań i okolice pomoc drogowa Lidia Buda https://holowanie.i-poznan.pl/ bo wszystko poszło całkiem sprawnie. Polecam zapisać sobie numer do tej firmy.
Back to top
View user's profile Send private message
skiles.quentin
początkujący
początkujący


Joined: 11 Oct 2021
Posts: 1
Location: Wrocław

PostPosted: Mon 11 Oct 2021, 17:05    Post subject: Reply with quote

Przez całe życie kupowałem tylko samochody używane. teraz, gdy się dorobiłem, chciałbym spełnić swoje marzenie i kupić nowe auto z salonu. Uważam, że nie ma w tym nic złego. Jakie auto moglibyście polecić dla rodziny z dwójką dzieci?
_________________
______________________
nissan juke cena
Back to top
View user's profile Send private message
dylan.ryan
początkujący
początkujący


Joined: 07 Jan 2022
Posts: 4
Location: Olsztyn

PostPosted: Fri 7 Jan 2022, 18:12    Post subject: Reply with quote

A myślicie, że jak mam odłożone ok 40.000 zł, to uda mi się kupić jakieś konkretne autko w tej cenie? Czy lepiej wziąć kredyt i kupić jakieś nowe?
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group