Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Samochody używane
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Martyna56
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Mar 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto 31 Mar 2020, 16:00    Temat postu: Samochody używane Odpowiedz z cytatem

Sprzedaje samochody używane - komis ma już 10 lat uśmiech
Z okazji 10 lecia do każdego auta dodaje czujnik lakieru uśmiech dobra promocja? Co sądzicie? uśmiech oklaski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Pon 25 Maj 2020, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Auta z komisu zawsze warto sprawdzić przed zakupem, przy czym często zdarza się, że finalnie dokonać go wato. Ja np. z używanych samochodów stworzyłam całkiem porządną flotę dla firmy. Wiecie, takie czasy mamy, że oszczędzać trzeba, byleby w rozsądny sposób. Teraz myślę o kolejnej opcji dążącej ku temu. Zamierzam wdrożyć u siebie karty paliwowe. Ze strony https://www.flotex.pl/ dowiedziałam się, że ich dzięki nim znacznie łatwiej jest kontrolować wydatki związane z codzienną eksploatacją aut . Otrzymuje się też zniżki na każdy rodzaj paliwa. Jak myślcie, który produkt z tej kategorii najlepiej zda egzamin? Karty Orlen, Lotos czy może BP?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martin63
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Paź 2020
Posty: 6
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sob 3 Paź 2020, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na co należy zwrócić uwagę, gdy kupujemy samochód używany?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pazeh
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 39

PostWysłany: Nie 4 Paź 2020, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martin63 napisał:
Na co należy zwrócić uwagę, gdy kupujemy samochód używany?

Przede wszystkim na stan techniczny samochodu ja niestety tego nie sprawdziłem jak należy i teraz muszę po ogłoszeniach https://ogis.pl/o/ogloszenia/17333-naprawa-i-serwis sprawdzać i dzwonić, bo potrzebna jest naprawa kilku rzeczy... ehhh ta naiwność Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
poit908
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lis 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro 23 Gru 2020, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukamy samochodu używanego, to warto zajrzeć na serwisy ogłoszeniowe. Jednym z takich serwisów jest Rekin.com gdzie znajdziemy szeroką game ogłoszeń samochodów osobowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Nie 17 Sty 2021, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama mam auto z komisu i wszystko fajnie działa. Oczywiście wcześniej wszystko dokładnie sprawdzone przez mojego faceta który ma pojęcie niemałe o motoryzacji. Jedynie co to jakieś drobne zadrapania mnie martwiły, ale tutaj też dowiedziałam się że dzięki profesjonalnym kosmetykom Jak przygotować samochód na wiosnę mogę wszystko skutecznie zamaskować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Wto 9 Lut 2021, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy myśleliście kiedykolwiek o takiej opcji jak przyciemnianie szyb samochodowych? Muszę przyznać, że bardzo mi się spodobał taki przyciemniony efekt. Widziałam, że w firmie https://dwr.com.pl/folie-do-przyciemniania-szyb oferują właśnie takie usługi. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tmorissette
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lut 2021
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 18 Lut 2021, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżdżąc samochodem używanym każdy kierowca powinien mieć przy sobie podstawowy zestaw naprawczy. Wymiana koła to podstawa, którą powinien potrafić każdy, ale czasem występują inne usterki. Nigdy nie wiemy co nam się przyda.
_________________
taśma naprawcza do plandek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pazeh
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 39

PostWysłany: Sob 27 Lut 2021, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzam sobie teraz na stronie https://auto-skup24h.pl/cennik-skup-aut-kasacja-i-zlomowanie-pojazdow/ cennik, bo interesuje mnie sprzedanie samochodu. Szczerze przyznam, że nigdy tego nie robiłem wiec przyda sie kilka porad czym kierowac sie przy wyborze takiego skupu? Cena to zawsze znaczący czynnik?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arielka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Nie 28 Lut 2021, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystał ktoś z Was może z usług mobilnego wulkanizatora? Ja nawet nie miałam pojęcia, że takie usługi są dostępne aż do czasu kiedy sama musiałam skorzystać. Na stronie https://wulkanizator.com.pl/ znalazłam fachowców którzy świadczą takie usługi. Podjechali pod wskazany adres z odpowiednim sprzętem i naprawili oponę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group