Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

randki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 30 Sie 2014, 4:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...albo "idziemy do.."? Mój się tam tak kulturalnie nie pytał tylko było "może się wybierzemy..?" i szliśmy uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna1994
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lut 2017
Posty: 1
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Wto 14 Lut 2017, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chociaż jesteśmy ze sobą już ponad dwa lata On zawsze potrafi mnie zaskoczyć. W ostatni weekend obwieścił mi, że zabiera mnie na kurs wspinaczki. W ogóle nie wiedziałam, że ma o tym jakieś pojęcie. Co za wariat <3
_________________
zlewozmywak granitowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sebastianrozpacz
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Mar 2017
Posty: 5

PostWysłany: Nie 19 Mar 2017, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na świetne randki można się załapać np. tutaj uśmiech Zdecydowanie można o tym powiedzieć, że jest to świetna zabawa uśmiech
_________________
Zło jest w każdym, a miłość polega na tym, by dostrzec to samo zło w sobie, bo tylko wtedy można wybaczyć drugiemu człowiekowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Nie 23 Kwi 2017, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za tydzień wraz ze swoją partnerką obchodzimy pierwszą rocznicę związku. Spędzimy ją we wrocławskiej restauracji OKWineBar. To tam udaliśmy się na pierwszą randkę. Zamówimy dobre wino, zjemy pyszną kolację i wrócimy do domu, aby usnąć w akompaniamencie naszych ulubionych utworów...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majer09
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 5
Skąd: Konin

PostWysłany: Pon 22 Maj 2017, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę powiedzieć, że zazdroszczę. Mam też nadzieję, że wszystko było tak, jak należy.
_________________
Kiedy nie ma się dobrej odpowiedzi na pytanie, pozostaje odpowiedź szczera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Wto 25 Lip 2017, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Randki są bardzo istotne w każdym związku nawet tym dłużej trwającym. Jest to czas tylko dla was dwojga dlatego warto go spędzić jak najlepiej. Ja uwielbiam czas z ukochanym i doceniam to jak najbardziej potrafię. Jeżeli lubisz ciekaw artykuły dotyczące miłości, związków czy też randek to polecałabym Ci zajrzec do tego typu http://planetakobiet.com.pl/artykul-6250-corobicbykochalciemocniejnacodzien.htm artykułów . Według mnie czasem mogą nas nieźle zainspirować uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
globus1
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lip 2017
Posty: 5
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 28 Lip 2017, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też bym chciałą gdzieś wyjechać ale brak kasy oraz czasu;( szkoda
_________________
Gdzieś musi być granica błędów do popełnienia przez jedną osobę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Wto 17 Paź 2017, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie zawsze warto wygospodarować trochę czasu i pieniędzy na wspólną randkę, to umacnia związek. Z ciekawości czytałam nawet o tym, jak wybrać się na randkę: http://botaak.pl/jaka-sukienke-ubrac-na-randke/ i kilka z tych propozycji sukienek mi się spodobało. Trzeba będzie o tym pamiętać przy najbliższej okazji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 154

PostWysłany: Sro 29 Lis 2017, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do randek, to warto się oczywiście prawidłowo przygotować, czyli m.i.n. ładnie wyglądać oraz pachnieć. Co do zapachów, to tutaj znalazłam Ciekawy artykuł https://www.amfora.pl/wiadomosc/jakie-perfumy-na-wieczor-dla-kobiety-ktore-najlepsze/2292/ Jakie konkretnie perfumy nadają się na wieczór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jadefam
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sty 2017
Posty: 1
Skąd: Czersk

PostWysłany: Czw 7 Gru 2017, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe pomysły na udaną randkę znajdziesz na http://rankingportalirandkowych.pl/5-najlepszych-pomyslow-randke/. Jeśli chcesz spędzić miło czas i sprawić, aby druga osoba miała ochotę na kolejne spotkania, warto od razu zaskoczyć ją czymś pozytywnym i nietypowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 13 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group