Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

randki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
muffinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2012
Posty: 118

PostWysłany: Pon 20 Sie 2012, 2:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[...]

Ostatnio zmieniony przez muffinka dnia Czw 4 Wrz 2014, 13:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Pon 10 Mar 2014, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My sobie "randkujemy" oczko
Teatr, kino, wyjazdy na weekend, mimo 7wspólnych lat, mój partner potrafi po pracy zadzwonić z hasłem "kochanie chciałbym Cię zaprosić na kolację, czy masz wolny dzisiejszy wieczór?"... mniej lub bardziej oficjalnie... czasem rzuca hasło "zdobyłem bilety na koncert, będzie super, same smarki i my dziadki!" język
Nie wspomnę już o romantycznych planach w domu, to już inny rozdział oczko
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Sro 18 Cze 2014, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie powiem mój K. też potrafi być romantyczny Very Happy jedna z naszych randek to wejście na dach wieżowca i podziwianie zachodu słońca uśmiech inna to własnoręcznie przez niego przyrządzona kolacja czy miły spacer po wale jak na początku znajomości Very Happy
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aveline
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 157

PostWysłany: Sro 18 Cze 2014, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My razem mieszkamy, ale nadal chodzimy na randki. uśmiech Często robimy sobie wypady w weekendy, w tamten byliśmy na festiwalu w Wawie, a w ten jedziemy nad jezioro. uśmiech Jak coś fajnego w kinie puszczają, to idziemy. Lubimy też chodzić na sushi, pizzę. Dużo spacerujemy. Choć nasi znajomi dziwią się, bo jesteśmy razem non stop (dosłownie) - pracujemy razem (z tą róźnicą, że na innych szczeblach, ale razem wyjeżdżamy do pracy i razem wracamy), później cały wieczór widzimy się w domu... Dziwią się, że w to wszystko wciskamy jeszcze randki. język No i pytają, czy chwilami nie czujemy znudzenia. Odpowiadam wtedy, że nie, bo mój narzeczony to nie tylko mój kochanek, ale także najlepszy przyjaciel. Przyjaźniliśmy się rok, zanim się związaliśmy. uśmiech Także uważam, że randki są fajnym urozmaiceniem, bo nie leżymy co wieczór przed TV, tylko staramy się coś fajnego i romantycznego robić w czasie randek (hehe, tylko rodzi się pytanie, czy uczenie mnie jedzenia sushi jest romantyczne język). oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Sro 18 Cze 2014, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i poza tym bardzo rzadko słyszy się nawet teraz że randki Very Happy Ja przyznam nawet że zapomniałam że tak się na to mówi Very Happy dopiero babcia mi przypomniała pytając "co dzis robisz jakaś randka z narzeczonym" a ciocia od 5 lat "z zięciaskiem" mówi Very Happy
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Czw 19 Cze 2014, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja lubię określenie "randka" inni znajomi twierdzą, że chodzą na wypady jakieś, albo ze znajomymi na imprezę, wtedy ja z klatą do przodu wyskakuję: "a mnie dzisiaj P. zabiera na randkę." ubawiłybyście się widzą ich miny język
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Sob 16 Sie 2014, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my oczywiście, że chodzimy na randki.. Do kina, do restauracji, do kawiarni.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sob 16 Sie 2014, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MY chyba nigdy na "randki" nie chodziliśmy Cool - po prostu - do kina, czy restauracji..... ale bez nazywania tego w jakiś szczególny sposób....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sob 16 Sie 2014, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się śmieję, że nigdy nie byłam "na randce" bo mnie żaden chłop nigdy bezpośrednio "na randkę" nie zaprosił język z oczkiem tylko albo na kolacje, albo do kina, albo na koncert ITP.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Pią 29 Sie 2014, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pearl jakby była opcja to bym przycisnęła "lubię to" Very Happy teraz to się nie nazywa randki tylko się facet mówi "czy poszłabyś ze mną na ..." albo "chciałbym Cię zaprosić na".
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 12 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group