Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

randki
Idź do strony 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sob 29 Mar 2008, 12:34    Temat postu: randki Odpowiedz z cytatem

a czy teraz, mimo że znacie się długo i planujecie ślub to chodzicie na randki? ja już wspominałam że dzieli mnie z moim narzeczonym 250km i jak się spotykamy to mam motyle w brzuchu jak na początku naszej znajomości.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sob 29 Mar 2008, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my mieszkamy razem więc sytuacja całkiem odmienna ale dużo czasu spędzanego razem przed ślubem na pewno się przyda - poznamy się lepiej po to mamy okores Narzeczeństwa nie ?
wspólne wyjścia na pewno nie są takie jak na początku ale warto nauczyć żyć bez nich bo nigdy nie będzie tak jak na samym początku
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sob 29 Mar 2008, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uwielbiam wychodzić gdzieś z moim narzeczonym. właśnie na takie randki np. do knajpy na pizzę czy do kina. będę się starać abyśmy nie zapomnieli kiedyś ile radości sprawiają takie wyjścia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika22
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 27
Skąd: Bujaków

PostWysłany: Czw 5 Cze 2008, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uwielbiam gdzieś wyjeżdżać ze swoim narzeczonym chociaż na pare dni i mieć spokój
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Czw 5 Cze 2008, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najczęściej chodzimy na randki (takie większe wyjścia do restauracji) jak jest jakaś okazja, np 2 tyg temu z okazji moich urodzin P. zaprosił mnie na taką romantyczną kolację uśmiech Czasem pójdziemy razem na bilard albo do pubu, lub kręgle. A najczęściej to z braku funduszy jakieś dobre jedzonko i film w domu, przynajmniej raz na tydzień, jak tylko możemy wesoły
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mysia-gacuś
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 70

PostWysłany: Czw 5 Cze 2008, 21:09    Temat postu: Re: randki Odpowiedz z cytatem

magdaberbec napisał:
a czy teraz, mimo że znacie się długo i planujecie ślub to chodzicie na randki? ja już wspominałam że dzieli mnie z moim narzeczonym 250km i jak się spotykamy to mam motyle w brzuchu jak na początku naszej znajomości.


oj magdo rozumiem cię dokładnie bo mnie też teraz dzieli tyle km od mojego ukochanego Very Happy staramy się widywać jak najcześciej ale to różnie bywa Crying or Very sad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia1302
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 341
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon 16 Cze 2008, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My już na randki nie chodzimy bo razem mieszkamy:)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LuterAnka
Gość





PostWysłany: Sro 20 Sie 2008, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My teraz mieszkamy daleko od siebie, ale jak tylko się widzimy, to spędzamy ze sobą jak najwięcej czasu. Wyjścia do restauracji, kina, na spacery, wycieczki itp. są jak najbardziej i mam nadzieję, że po ślubie też będziemy chodzić na randki oczko Wychodzić gdzieś razem i spędzać czas w bardziej romantyczny sposób niż wspólne sprzątanie ;p
Powrót do góry
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 24 Sie 2008, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do Kasi1302: właśnie do takich osób jak Wy pisałam mojego posta. mimo, że mieszkacie razem to spróbujcie się umówić na randkę tak jak przed wspólnym mieszkaniem. pisałam, że gdy zamieszkam z moim narzeczonym to mam nadzieję (będę się starać), że będziemy sobie organizować takie wyjścia do których będę szykować się pół dnia tak jak bym umawiała się z nowopoznanym facetem. wszystko zależy od naszej wyobraźni i dobrych chęci.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
migotka81
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 49

PostWysłany: Pon 1 Wrz 2008, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My razem mieszkamy juz 1,5 roku i zawsze jak gdzies we dwojke wychodzimy, to taka nasza randka Very Happy . Teraz juz jestesmy malzenstwem, ale to nic nie zmienia Very Happy , dalej sa romantyczne kolacje, nie codziennie, ale czasami, spacery itp. Very Happy .
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 1 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group