Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

randki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 12 Lut 2009, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my póki co teżwciąż sobie 'randkujemy'. ostatnio nie, bo mój nie chce wychodzić po zmroku, jeśli nie musimy, ale czasem na pizzę sobie wyjdziemy czy do kina... uśmiech musimy planetarium zaliczyć lol ciekawe jak to będzie jak już razem zamieszkamy Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Czw 12 Lut 2009, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to super masz uśmiech
mnie to już nigdy nie czeka wychodzenie na randki smutny
smutno mi jak tak sobie pomyślę...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 12 Lut 2009, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale z Ciebie pesymistka.... Exclamation

ja mam tak fajnie, że mam zakaz wychodzenia z domu po zmroku Rolling Eyes więc te 'randki' odbywają się w dzień. a ja mam ochote wyjść z nim na karaoke i lipa!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Czw 12 Lut 2009, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm... a jeśli mogę spytać to czemu nie możesz po zmroku wychodzić?
ja jestem pesymistka bo teraz rzadko wychodzimy, jak była kasa to też mój się nie umiał zabrać za to by mnie gdzieś zabrać... w tej chwili każdy grosz jest odkładany, a po ślubie to już w ogóle będzie...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 12 Lut 2009, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie moge wychodzić po zmroku, bo kilka tygodni temu zostałam ofiarą napadu, a moja dzielnica sama w sobie do najbezpieczniejszych nie należy. teraz wszyscy na mnie chuchają i dmuchają. na szczęście, nic wielkiego mi się nie stało, ale mój to panikarz i jakby mógł toby mnie teraz kontrolował na każdym kroku. tak więc zero imprez do odwołania smutny Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Czw 12 Lut 2009, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj to niezaciekawe zdarzenie Ci sie trafiło.w sumie sie nie dziwie ze tak Cie chroni dba o CIebie Very Happy teraz to wszedzie niebezpiecznie,nawet w dzien nieraz strach.dobrze ze nic powaznego CI sie nie stało.

a co do randkowania-my tez juz baaardzo dawno nigdzie niewychodzilismy.czasem mam ochote gdzies isc poszalec ale ciągle cos wypada.a jak juz mamy wolne to wtedy nam sie zwykle nie chce Confused ale w sumie nie narzekam,w domu tez nam dobrze Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 12 Lut 2009, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

on mnie teraz dosłownie upupia, niczego mi nie wolno, nawet do sklepu wieczorem nie mogę wyjść. każe mi taksówkami jeździć Exclamation Rolling Eyes a ja prowadzę nocny tryb życia, lubię czasem sobie gdzieś wyjść i nie martwić się, że musze wrócić do domu przed zmrokiem Rolling Eyes

mi w sumie randki do szczęścia nie potrzebne, ale my jeszcze razem nie mieszkamy, a jak siedzimy w domu to czuję, że ktoś nas non stop pilnuje Rolling Eyes strasznie mnie to spina. tak więc czuję się swobodniej jak jesteśmy na neutralnym gruncie i nie musze uważać nawet na to co mówię.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Czw 12 Lut 2009, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To naprawdę dobrze, że nic Ci się nie stało... moja dzielnica też za bezpieczna nie jest, ale nie jest tak źle...
Mój P. to mi też za bardzo samej "nie pozwala" wychodzić, ale razem to o każdej porze oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja już wiem że nawet zapalenie świeczki przy posiłku ma znaczenie i zmienia codzienną atmosferę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magda masz całkowitą rację, my co prawda czasami wychodzimy bo oboje lubimy to robić, ale takie prawdziwe randki to mamy w domku, przy świeczkach z jakąś fajną muzyczką w tle albo dobrym filmem do obejrzenia po wspólnej kolacji- właśnie tak zamierzamy spędzić walentynki, bo doszliśmy do wniosku, że nie chcemy dzielić tego wieczora z tabunem obcych osób
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 3 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group