Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nowy dom
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Wto 12 Kwi 2022, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystają z okazji, że poruszyliśmy kwestię domy pasywne projekty, to polecam Ci, żebyś się nie spieszył i wybrał sprawdzoną firmę, która w pełni zaprojektuje i wybuduje dla Ciebie dom. Istnieje wiele różnych firm oferujących tego typu usługi, ale nie wszystkie są tak dobre, więc dobrze się zastanów nad wyborem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Sro 13 Kwi 2022, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzymam kciuki za wszystkich budujących się w obecnych czasach, bo sama doskonale wiem, jak to wygląda cenowo uśmiech polecam Wam kruszywa z https://podolski-kruszywa.pl/kruszywa-budowlane-i-drogowe/ mają naprawdę dobre ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Pią 20 Maj 2022, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam, że mnie ostatnio zainteresowało jaka jest ważność projektu budowlanego Na stronie firmy domato.pl szybko znalazłam taką odpowiedź. Chyba się do nich zgłoszę w celu poznania większych szczegółów. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek korzystaliście może z ich usług
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Sob 21 Maj 2022, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o nowy dom to trzeba będzie go jeszcze wyposażyć i dlatego polecam zakupić sobie firany i zasłony w Nie Tylko Firanki. Ja zamówiłam tam takie zasłony https://nietylkofiranki.pl/zaslony-w-pasy/258-1354-zaslona-w-pasy-ecru-na-przelotkach-145x250cm-hoppe.html i wierzę że i ty znajdziesz coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Czw 30 Cze 2022, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej. Jeżeli bylibyście zainteresowani tematyką związaną z projektowaniem i aranżacją wnętrz, to koniecznie w wolnej chwili za interesujecie się informacjami na stronie tego blogahttps://porady.interia.pl/wnetrza/news-jak-urzadzic-pokoj-zeby-dobrze-sie-w-nim-czuc,nId,4907660 . Stamtąd można się naprawdę wiele ciekawych rzeczy dowiedzieć, związanych m.in. z projektowaniem budynków usługowych, użytkowych, a także urządzaniem wnętrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
arielka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Czw 1 Gru 2022, 2:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po kupnie domu od razu przeprowadziliśmy remont i na ten moment nie wymaga on zmian. Najwięcej radości mieliśmy podczas urządzania pokoju syna, bo chcieliśmy by miał pokój adekwatny do jego wieku - 7 lat. Cały remont objął montaż paneli, kupno mebli z różnymi postaciami i akcesoriów jak piłka nożna i strój Barcelony - syn ją uwielbia. Całość dobrze się połączyła z tapetami od https://uwalls.pl/tapety-scienne, bo znaleźliśmy model piłkarski i syn ma teraz świetny pokój. Nie sądziłam, że mogę w tak niskiej cenie znaleźć modne tapety, ale się udało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Czw 1 Gru 2022, 10:45    Temat postu: aranżacja Odpowiedz z cytatem

W sumie można, to zależy kto ma jakie podejście. Są osoby które same chcą sobie wszystko po swojemu urządzić. Tym bardziej, że nawet w internecie można znaleźć wiele naprawdę przydatnych inspiracji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pią 20 Sty 2023, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy podobają wam się degas obrazy ? Nie tak dawno właśnie dużo osób polecało mi pikoteka.com i z tego co widziałam to wybór jest tutaj dosyć duży, obrazy bardzo ładnie wyglądają i przede wszystkim ich ceny są też bardzo atrakcyjne co jest dużym plusem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3624

PostWysłany: Sro 1 Lut 2023, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W poszukiwaniu firmy zajmującej się profesjonalnie pracami ziemnymi, wynajmowaniem maszyn budowlanych a nawet transportem ponadgabarytowym i niskopodwoziowym polecam zajrzeć do http://www.koptech.com.pl/. Polecam szczerze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosia878
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2022
Posty: 36

PostWysłany: Wto 21 Lut 2023, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcielibyście mieć większą ilość możliwości wyboru projektów gotowych swojego wymarzonego domu to możecie w takim razie zajrzeć do oferty biura projektów Archon u których projekty domów są naprawdę bardzo dobrze przygotowane i przemyślane i jednak dużo lepiej kupić go w dobrej cenie mając go szybko już do adaptacji i z pełną zgodnością do obowiązujących przepisów. No i na pewno plusem również są aktualne kosztorysy na dany kwartał, żeby mieć pod kontrolą wszystkie wydatki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group