Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przydatne akcesoria kuchenne
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Sob 28 Mar 2020, 9:38    Temat postu: Przydatne akcesoria kuchenne Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny jakie akcesoria kuchenne polecicie do kuchni?

Doradzicie jakie przydatne elementy warto jest sobie do niej kupić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pon 30 Mar 2020, 5:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwa dobre akcesoria kuchenne, z których korzystam po kilka razy w tygodniu

Ekspres do kawy ciśnieniowy - kawa o wiele smaczniejsza, bardziej aromatyczna bo ze zmielonych ziaren kawy. Uwielbiam sobie w weekend czy na tygodniu po południu zrobić kawę i wypić na balkonie.

Jak również dobry blender - szczególnie do robienia domowego smoothie oraz do robienia domowych koktajli.

Oba sprzety zamawiałam od Teesy: https://www.teesa.pl/ Warto jest sobie przejrzeć na stronie katalog.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Pią 8 Maj 2020, 7:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blender! Moim zdaniem to jest zdecydowanie podstawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edyta23
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Maj 2020
Posty: 2

PostWysłany: Czw 14 Maj 2020, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekspres do kawy uśmiech nie wyobrażam sobie rozpocząć dnia bez smacznej, mocnej kawy. To taka dawka energii przed ciężkim dniem w pracy i nadrabianiem zaległości w domu uśmiech
_________________
Meble kuchenne Gdańsk Halupczok- nowoczesne rozwiązania dla Twojej kuchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Pon 18 Maj 2020, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie w kuchni nie powinno zabraknąć takiego urządzenia jak porzadny opiekacz do kanapek uśmiech Spójrzcie na ten od Adler https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_3043 Jest niewielkich rozmiaró a mimo to można przygotować w nim sycące kanapki typu XXL. Szybko i sprawnie bo obsługa jest intuicyjna uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Pon 8 Cze 2020, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz dobry piekarnik to więcej nic nie potrzeba uśmiech Polecam piekarnik electroluxa z serii flex, w nim możemy jednocześnie piec na trzech poziomach. To bardzo wygodne dla wszystkich zabieganych osób, które nie mają czasu na gotowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EmmaSS
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 176

PostWysłany: Pon 8 Cze 2020, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno też na bieżąco bedziecie te dokupywać uśmiech Nie można tu zapomnieć o ekspresie do kawy. Macie już ten wybrany? Warto sobie sprawdzić sklep internetowy https://www.cafesilesia.pl/pol_m_EKSPRESY-DO-KAWY_EKSPRESY-BEZZERA-163.html Ja tu znalazłam świetny ekspres Bezzera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Pon 27 Lip 2020, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i nie zapominajcie o ekspresie do kawy! u nas furore robi kawa w kapsułce - szybko i smacznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 213
Skąd: Lubin

PostWysłany: Wto 28 Lip 2020, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię firmę Liderhoff. W swoim sklepie internetowym https://liderhoff.pl/ można u nich niemal wszystko zamówić i to w fajnych cenach a świetnej jakości. Ja właśnie myślę nad zakupem kawiarki na kawę. Przydałaby mi się taka w sumie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polar
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 34

PostWysłany: Wto 11 Sie 2020, 0:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam już 3 blender tym razem wydałam nieco wiecej na wysokowydajny i to był strzał w dziesiątkę https://zwilling.pl/sprzet-kuchenny/blender-wysokowydajny-zwilling-enfinigy
Poza tym na podanej stronie jest masa różnych akcesorii kuchennych i innych potrzebnych produktów do kuchni, które czasami zaskakują jakością i kreatywnością w swojej prostocie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group