Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

rodzice + zaręczyny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piccolo
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 55
Skąd: ze śląska

PostWysłany: Sro 7 Lip 2010, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałam być sama z narzeczonym. I on o tym wiedział. Tak więc pierścionek dostałam sam na sam. Ale dwa dni później przybiegł do mojej mamy z kwiatami i wódeczką dla taty prosząc oficjalnie o moją rękę uśmiech Mama była w szoku i myślała, że o czymś zapomniała jak narzeczony wszedł do pokoju z kwiatami Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnes22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 501

PostWysłany: Czw 8 Lip 2010, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasze zaręczyny odbyły się w gronie rodzinnym, tzn. oficjalne spotkanie naszych rodziców. Bardzo się cieszę, że właśnie w ten sposób one się odbyły. Narzeczony spytał moją mamę o moją rękę, po czym dał mi pierścionek:)
_________________



"Kochać to znaczy dawać siebie całego drugiej osobie"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Czw 8 Lip 2010, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak te pierwsze prawdziwe oświadczyny zawsze wolałam we dwoje, to bardziej romantyczne, i tak tez było. Potem były drugie, oficjalne, z rodzicami, połączone z zapoznaniem się rodziców ze sobą.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Czw 15 Lip 2010, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z racji niezbyt dużej odległości która dzieli naszych rodziców, znają się, ale zamierzamy zorganizować oficjalne zaręczyny z rodziną. Oczywiście po oświadczynach sam na sam z moim L.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Czw 19 Sie 2010, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zaręczyliśmy się we Dwoje. Jego Rodzice wiedzieli wcześniej, że planuje się oświadczyć ( powiedział mi:)). Właśnie jutro zamierza przyjść do moich Rodziców zapytać się. Za bardzo nie wiemy właśnie, jak to ma przebiegać- powinien przynieść kwiaty dla Mamy i Alkohol dla Taty, tak? Nie wiemy, jak zorganizować. Mamie w sumie już pokazałam pierścionek, zapytałam, czy ładny, odp., że ładny, ale jakoś tak zero reakcji więcej:/ Stąd jakoś stresuję się przed jutrem:) Nie wiem też, jak tata zareaguje, bo wiadomo, kochana córeczka, itp.uśmiech Nasi Rodzice się znają, już nieraz były jakieś spotkania, nawet wyjazdy, bo mamy już długi staż za sobą.uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Czw 19 Sie 2010, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama też dziwnie reaguje czasem, ale chyba tak już mają, bo na pewno Twoja mama się cieszy, tylko może nie umie tego okazać. Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 19 Sie 2010, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My tez zaręczyliśmy się sami, a potem było spotkanie rodziców uśmiech Mój Luby przywiózł kwiaty dla mnie, mojej mamy i flaszeczke dla przyszłego teścia uśmiech O nic nie pytał, bo juz było po wszystkim uśmiech Zresztą za starzy jestesmy na takie zabawy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Czw 19 Sie 2010, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lusilla napisał:
Moja mama też dziwnie reaguje czasem, ale chyba tak już mają, bo na pewno Twoja mama się cieszy, tylko może nie umie tego okazać. Smile


Właśnie też odniosłam takie wrażenie, że jest w szoku:) Mam nadzieję, że się wszystko uda:) cała ceremonia zapytania;)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pią 20 Sie 2010, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my zaręczaliśmy się we dwoje dokładnie 14 sierpnia 2008 roku uśmiech . Nie chciałam żadnych "szopek". później, nie pamiętam daty ale jakoś w październiku, było spotkanie zapoznawcze rodziców, oni może i nazywają to zaręczynami ale my mięliśmy zaręczyny w sierpniu uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Nie 22 Sie 2010, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasze zaręczyny były 2 sierpnia 2008r, a oficjalne z rodzicami 10 kwietnia tego roku uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46  Następny
Strona 42 z 46

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group